PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 316
ocen
3,6 10 1 77316
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa
ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

Jestem z tych co mają poniżej 10%, a dokładniej - 9%... To ciekawe jaki to jest film, bo gustomierz mniej więcej trafia u mnie z oceną...

ocenił(a) film na 1
Leszczu_zmienli_nick_jeb

U mnie jak u większości 10%. Aż się zdziwiłem, że tak nisko - bo gustomierz - różnie u mnie trafia, zwłaszcza, że filmy oceniam - stosownie do danego gatunku. Więc spodziewałem się co najmniej 20%. Na szczęście gustomierz mnie nie zawiódł ;d;

DoktorLejdo

a ja mam 10 %

DoktorLejdo

W tym momencie 12%...

ocenił(a) film na 4
DoktorLejdo

29% ;p
I mówcie sobie co chcecie, zobaczę ten film :D Gdyby ocena była koło 5 to bym odpuściła... Ale tak to z czystej ciekawości na pewno obejrzę, bo ocena 1,5 jest co najmniej dziwna dla mnie... Czysta prowokacja nic więcej... Na pewno około 70% oddanych głosów to przez osoby, które nie oglądały tego filmu...

ocenił(a) film na 1
anulka88

9%, ulżyło mi;)

ocenił(a) film na 7
anulka88

Często ludzie dają 1 bez oglądania.

DoktorLejdo

u mnie 10%

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

u mnie 10%, ale i tak za dużo :)

DoktorLejdo

U mnie 10%

DoktorLejdo

9% ale i tak chce zobaczyć!

DoktorLejdo

niestety, aż 19%

użytkownik usunięty
DoktorLejdo

11% i to stanowczo za dużo >:(

DoktorLejdo

aż 30 omfg! wtf?

DoktorLejdo

u mnie aż 20, szkoda, że nie 2

ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

Aktualnie 17

DoktorLejdo

10 ;/
O 10 za duzo

DoktorLejdo

11% - zdecydowanie za dużo
:-D

DoktorLejdo

11% :)

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
DoktorLejdo

10% jak dobry porter bałtycki

DoktorLejdo

u mnie pół na pół, bo sie nieźle pośmiałem

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

U mnie całkiem sporo, po powiem szczerze, że ja ten film bardzo lubię, a niektóre teksty to są już naprawdę kultowe i pamiętam je do dziś.
Szkoda, że całe forum tego filmu zostało zaśmiecone wpisami kilku hejterów, którzy atakowali ten film obelgami bez żadnych argumentów. Pozakładali setki fejkowych profili, stawiali jedynki, lajkowali negatywne posty, podszywali się pod inne konta, pod moje też - jakiś debil założył np konto honduras_w_kabanie i udawał "uczciwego" zarzucając mi trolling tylko dlatego, że "śmiałem" pisać o tym filmie pozytywnie. I to trwa DO DZISIAJ! Tyle lat po premierze...
To był naprawdę żenujący spektakl zorganizowanej akcji hejterskiej. Film jest całkiem spoko, oczywiście ma mankamenty, nie jest jakimś majstersztykiem, (zasługuje tak na 7-8, ale ja dałem 10 dla wyrównania szans, bo wiele fejków dało 1 chociaż nie obejrzeli) ale ma fajny klimat, muzę, wiele śmiesznych scen, dużo świetnych tekstów, takich, które często można by zacytować w konkretnych życiowych sytuacjach, jest o wiele lepszy od wielu gniotów, które dziesiątkami wchodzą teraz do kin, a których nikt nie atakuje i nie niszczy tak jak Kaca.
Cała ta wielka nagonka na ten film powinna być przykładem i przestroga, żeby filmowcy mający słabe układy w środowisku przygotowywali się wcześniej na takie ataki. Bo to, że był to atak na producentów nie ulega wątpliwości. Wystarczy pomyśleć i połączyć fakty. Szkoda, ze takie rzeczy dzieją się na naszym rynku, ale co zrobić, na szczęście są ludzie co nie dali się zmanipulować i nie stawiali "1" bo "wypada"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones