PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219084}

Kanibal z Rotenburga

Rohtenburg
5,6 3 489
ocen
5,6 10 1 3489
Kanibal z Rotenburga
powrót do forum filmu Kanibal z Rotenburga

Końcówka

ocenił(a) film na 6

Jest to film "tabu" i dla niektórych coś,co nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego,może chorego ale są i tacy jak ja,którym nie straszne tematy tak skrajnie kontrowersyjne a wręcz przeciwne - intrygujące. Ciekawość ten film wyjątkowo zaspokaja,bo w trafny sposób pokazuje problem od strony psychologicznej,ale mam wrażenie,że w wielu momentach niestety zawiódł poczynając od Niemców mówiących po angielsku,wianie nudą miejscami aż po końcówkę...

No właśnie mam wrażenie,że końcówka jest niewypałem. Jak mamy to rozumieć ? Główna bohaterka po obejrzeniu filmu "przejrzała na oczy" ? Przekonała się,że nie ma w tym nic głębokiego,jak dotąd myślała,że to nieludzkie? Czy zwątpiła w to co robi? Bo Chyba tak mamy odbierać jej reakcję na film ale bądź co bądź skończyli w najmniej odpowiednim miejscu.
Mimo wszystko poruszający,skłaniający do myślenia i obrzydliwy(w tym przypadku plus).

ocenił(a) film na 6
TheFierceLunatic

Też mnie zastanawia, dlaczego film kończy się w takim momencie. Miałam wrażenie, że jest po prostu niedokończony.

użytkownik usunięty
TheFierceLunatic

Mnie końcówka również rozczarowała. Masa pytań na których w sumie nie ma odpowiedzi bo możemy sobie jedynie gdybać "co autor miał na myśli".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones