PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440586}

Kanibale

Frontière(s)
5,6 13 785
ocen
5,6 10 1 13785
4,0 5
ocen krytyków
Kanibale
powrót do forum filmu Kanibale

Zastanawiałem się...

ocenił(a) film na 10

...dlaczego ten film ma tak przeciętną ocenę, więc postanowiłem obejrzeć go raz jeszcze, aby w 100% rozwiać moje wątpliwości. Po tym zabiegu, dochodzę do wniosku, że ten film jest jeszcze lepszy niż wcześniej sądziłem. Nie wiem co się wam w nim może nie podobać, mówiąc szczerze. Posiada wszelkie cechy, które sprawiają, iż jest to film, na długo zapadający w pamięć. Mocny, przez swoją brutalność, mrok i gęstą atmosferę. Historia, powiedziałbym prawdopodobna (w 2002r. we Francji do II tury wyborów dostali się przeciez radykałowie!). Ktoś, we wcześniejszym temacie zarzucił, że to film w którym występują nienormalne, szalone postacie. Pytam się więc jak powinni oni wyglądać, jeśli właśnie nie tak?? Padło też stwierdzenie, że nie ma w nim nic oprócz krzyków, krwii itd. Owszem są tu te elementy, ale przeciez są one ważną składniową gore. Poza tym ten film naprawdę niesie przesłanie. Sam tytuł (jeżeli ktoś nie wiem "frontiere"="granica"), przecież wskazuję nam że jest to granica ludzkiej siły woli, miłości do życia i walki o nie. Przeczytajcie wywiad z autorem tego obrazu, da wam to inne spojrzenie na Frontiere(s)

ocenił(a) film na 10
baymon

http://horror.com.pl/wywiady/wywiad.php?id=30 - przeczytajcie, może rozwieje to wasze wątpliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones