PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 562
oceny
7,5 10 1 182562
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Spekulujemy, analizujemy, dyskutujemy i
plotkujemy na temat filmu i nie tylko.

Prosimy o oznaczanie ostrzeżeniem "SPOILER"
linków/wypowiedzi z informacjami zdradzającymi
fabułę filmu oraz o kulturę wypowiedzi.

Linki do produkcji niezwiązanych z MCU prosimy
umieszczać na forach/tematach do tego
przeznaczonych.

Zapraszamy do dyskusji. :-) #StucknięciAssemble

użytkownik usunięty

No to zaczynamy ;)

Super :-) Niech moc będzie z tobą

użytkownik usunięty

A co powiecie na jeszcze jedną teorię. Nat mówi do Starka o tym, że nie tylko ona musi uważać. Odwraca się i wychodzi, a Stark się obraca. Czy tam przypadkiem nie może stać...Bucky? :P

A może... Ktoś inny?

LordVader345

Cały TeamCap poza Capem.

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Wanda!

użytkownik usunięty
LordVader345

I scena jak z Lokim w Avengers? xD

hehe

ocenił(a) film na 10

Robert Downey Jr., Chadwick Boseman & Anthony Russo Don’t Believe In ‘Superhero Fatigue’
http://heroichollywood.com/rdj-boseman-russo-superhero-fatigue/

https://media.giphy.com/media/Ph5qEtZDO8s3m/giphy.gif Mrs_Syncrestic zaraz by weszła.

użytkownik usunięty
Ivelise

to mnie zabije chciałem edytować ale już odpowiedzieli ;( ewentualnie niech założy a tego nie lajkujcie i opadnie ;(

Spokojnie, nie martw się, zamieniliścię się kolejką, już jej wszystko napisałam ;)

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

ufff czyli będę żył? O.O

Jeszcze trochę pożyjesz chyba :P

użytkownik usunięty
Aleksandra_Anastazja

no to mnie załamałaś :p ale do maja pewnie pożyję. No chyba że wcześniej ABC da info o kasacji no nie ważne, i wtedy pójdę umrzeć jak Steve, a potem obudzę się w dalekiej przyszłości jako nowy Avengers :p

Jak się obudzisz w przyszlości, to pozdrów ode mnie Kylo ;) i Spider-Mana z 2099

ocenił(a) film na 9

Z mojej strony nic ci nie grozi :P I tak już nie wnoszę do tego forum więc dajcie sobie spokój i niech "kolejka" leci dalej :P
Patrząc na tempo, to dziś ktoś założy następny vol, szczególnie kiedy przez kilka stron zastanawiacie się ko go ma założyć. A ja znów pracuje do 22 i tym razem będę w domu koło północy i znów Ola będzie musiała być łącznikiem :P
Szczerze mówiąc, to już dawno poddałam się z czytaniem tych voli. Zabijcie mnie, ale no nie da się tego wszystkiego czytać jak się nie jest już w temacie.

użytkownik usunięty
Mrs_Syncretic

ale Vol 18 musisz założyć no chyba że też nie dasz rady to założy Wort chociaż on ma na głowie dodawanie, więc w kolejce jest thorin3

albo po tym volu forum ruszy i ten będzie ostatnim

ocenił(a) film na 10

Zapomniałam dopisać do teorii Oli. Czy Steve'a aresztują z tarczą czy bez? Bo jak bez to na pewno ją przejmie Buck, ale jak z tarczą no to nie wiem....

paula0fm

Oby bez jednak, byłoby bardziej efektownie :3 a z resztą może jednak dobra duszyczka związana z rządem (Nat?) może ją oddać teamowi Capa/ bezpośrdenio Bucky'emu...bo może...Steve..ją o to poprosi. Wyobraziłam sobie taką rozmowę między nimi, ze Steve'm już w celi i aż mnie zabolało ;-;

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

Nat tam raczej nie wpuszczą. Prędzej Sharon. Albo Sharon również zamkną...O.O Za pomoc kapitanowi..

paula0fm

Moim zdaniem Nat wpuszczą, w końcu była po stronie rządu, więc czemu nie? Skoro Tony może tam stać.

ocenił(a) film na 10
Aleksandra_Anastazja

No nie wiem czy ostatecznie nie opowie się za Steve'm. I mogą jej już tam nie wpuścić.

ocenił(a) film na 10
paula0fm

https://45.media.tumblr.com/83020c699a1f2bc77b327d7238dea574/tumblr_o3u3d4fveO1q c2fi0o6_500.gif w ostatniej scenie trailera Nat stoi obok Capa a nie Starka

użytkownik usunięty
Mika1717

tego nie zauważyłem

ocenił(a) film na 10
Mika1717

Nie, to nic nie znaczy. To jest pewnie jeszcze przed bitwą. W pierwszym trailerze rozmawiała z nim na lotnisku. ;)

ocenił(a) film na 10
paula0fm

Jak już to w czasie bitwy bo Stark nie ma swojego hełmu a jak wszyscy idą na siebie to nie ma pająka. :)

użytkownik usunięty
Mika1717

dokładnie

użytkownik usunięty
paula0fm

nie wydaje mi się aby to było przed bitwą, Tony mówi "siusiumajtek" następnie Spider pojawia się i wyrywa mu tarczę a widać że są zdyszeni.

ocenił(a) film na 10

A obok Starka stoi War Machine. Jakim cudem miałby się pozbierać tak szybko po upadu?

użytkownik usunięty
paula0fm

może to przed upadkiem?

użytkownik usunięty
paula0fm

poza tym w pierwszym trailerze chyba w pewnym momencie War Machine i Stark są sami na polu bitwy to musi być przed upadkiem

ocenił(a) film na 10

Więc ta scena musi być gdzieś po środku walki . Nie wiemy jak skończy się rozmowa między Nat a Capem może tam będzie coś kluczowego co sprawi, że Nat zmieni stronę :)

ocenił(a) film na 8
Mika1717

Również to zauważyłam i mam takie same odczucia co do tego czy faktycznie pozostanie wierna Starkowi.
Jeden z braci Russo powiedział, że będzie miała głęboki konflikt wewnętrzny po której stronie się opowiedzieć. Sercem będzie za Kapitanem, ale rozumem za Starkiem. Myślę, że ona tak naprawdę będzie rozumiała obydwie strony i w pewnym momencie przejdzie na stronę Capa.

ocenił(a) film na 10
EmiliaClarke

Też sądzę, że ona nie będzie wierna Starkowi i go opuści i przejdzie na stronę Capa. Bracia Russo powiedzieli, że dwie najbardziej emocjonujące sceny będą właśnie między Nat i Capem więc muszą czegoś dotyczyć. Ona jest najbardziej rozdartą bohaterką. No bo jest Cap i ich przyjaźń ale jest też rząd, który wie co robiła wcześniej .

EmiliaClarke

Mówili też, że to najbardziej dojrzale zachowująca się postać.

użytkownik usunięty
annalaura

Tak ma być neutralna i na początku negocjować obie strony bo nie chce pewnie by doszło do wojny.

użytkownik usunięty
EmiliaClarke

tak dokładnie, ostatnio nawet potwierdzono że ma być po części neutralna. Potem wypiszę moją teorię o Nat bo z pierwszym trailerem aż do słów Tonego "idą po ciebie" musi świadczyć że musiała pomóc Stevowi.

użytkownik usunięty
Mika1717

dokładnie, nie może to być przed walką bo to idiotyczne skoro wszyscy idą na siebie wcześniej, bo to mega idiotyczne, chyba że stoi tam żeby go kopnąć ale dla mnie to idiotyzm by był. Wydaje mi się że Steve jej może też w jakimś momencie że nie musi się obawiać lub coś w tym stylu, to by były piękne słowa.

użytkownik usunięty

Poza tym Stark mówi, że ma dość, czy coś takiego. Czyli raczej podczas walki, przed upadkiem War Machine.

użytkownik usunięty

tak to też się zgadza.

Aleksandra_Anastazja

http://media.tumblr.com/tumblr_m4v4pzYl7a1r3zat8.gif
https://33.media.tumblr.com/48a5ee518574977c167e59f03eda3987/tumblr_inline_o0oa1 6vpO11r2pb4k_500.gif
https://45.media.tumblr.com/tumblr_m4fs8kSeqk1r95m39o1_500.gif

Ivelise

OMG XD uświadomiłaś mi jeszcze mocniej , jak bardzo to było złe XD

Aleksandra_Anastazja

Co?! Zrobiłaś mi wieczór!

Ivelise

Hahahah, sadystko XDD

paula0fm

Nie jestem na 100% pewna, ale podobno kręcili kilka scen podnoszenia tarczy przez kogpś z #TeamCap. Raczej Steve zostawił ją lub upuścił c:

użytkownik usunięty
CiasteczkowyBucky

No właśnie, choć to niepotwierdzone.

Civil War będzie chyba pierwszym filmem Mavela ze smutnym zakończeniem. I jeszcze prawdopodobna przegrana głównego bohatera... :c
Ja tego nie przeżyję.

CiasteczkowyBucky

Ja też... Incredebil(tak,specjalnie to napisałem) Hulk też nie miał szczęsliwego zakonczenia. Tak jakby.

I watpie żeby TFA miało szczęśliwe zakończenie.

LordVader345

Z Hulka już nic nie pamiętam, więc nie będę się o nim wypowiadać. W TFA odmrozili Capa, przeżył, nie było tak źle xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones