PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 562
oceny
7,5 10 1 182562
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Do tej pory wszystko w skazywało, że aktor Hugo Weaving nie ma zamiaru powracać do roli Czerwonej Czaszki w kontynuacjach Kapitana Ameryki. Teraz jednak został ponownie zapytany o występ w Civil War i to co odpowiedział: "I have absolutely no idea. I haven't talked to anyone about it, so yeah, we'll just have to wait and see. No idea at all.". Czy aktor zmienił zdanie po obejrzeniu Zimowego Żołnierza, może po zmianie reżysera, a może zaciekawiła go bogata i wciąż rozrastająca się obsada filmu? Jedno jest pewne, tym razem nie powiedział, że nie chce wystąpić, a że musimy poczekać i zobaczyć co się wydarzy. Czy to oznacza, że aktor wie coś więcej od nas, może już prowadzi rozmowy ze studiem, a zataja sprawy, tak jak Paul Rudd zanim potwierdzono go w roli Ant-Mana?

Tu link do oryginalnego artykułu: http://www.comicbookmovie.com/fansites/KingPatel/news/?a=111715

ocenił(a) film na 9
raptor59

Dziwne bo jakis czas temu byla mowa ,ze Hugo nie chce wystapic a i kontrakt mial chyba na 1 film.
Jesli wyjdzie ,ze Red Skull to bedzie to dobra wiadomosc ;)

ocenił(a) film na 9
luquepl

Hugo podpisał kontrakt chyba na więcej niż jeden film, ale po premierze pierwszego Capa pokłócił się z producentami i skończył udział w tym uniwersum. Fajnie jakby powrócił w trójce. Widząc poziom Zimowego Żołnierza, byłoby super zobaczyć Czerwoną Czaszkę.

ocenił(a) film na 9
Kofwit

Red na szczescie nie zostal zabity tylko wchloniety wiec spokojnie mozna go przywrocic do filmowej serii.

ocenił(a) film na 8
luquepl

Nie zostal wchłonięty tylko przeniesiony w bliżej nieokreślony zakątek kosmosu.

ocenił(a) film na 9
boss1991

No tak nie napisalem przeciez ze zginal.
Nie zdziwilbym sie jakby Loki go gdzies tam odnalazl xd

użytkownik usunięty
raptor59

Mam nadzieję że wróci jako jedyny z Hydry się wykazał

Ostatnio czytałem, że Hugo się wcale się nie pokłócił i wcale nie ma złych doświadczeń związanych z tym filmem. Po prostu nie chce grać w blockbusterach, jak mówi to nie dla niego. Jednak gdyby Marvel chciał by wystąpił, to by to zrobił, bo podpisał umowę, ale wcale nie tęskni za powrotem.

raptor59

Nie pamiętam gdzie to czytałem, więc bez linka tym razem :P

Ze względu na czerwoną maskę, zmiana aktora byłaby prawie nie zauważalna, więc to nie problem. Jednak zamiast czaszki teraz postawili na Barona Zemo. Byleby bardziej się wykazał niż Strucker.

kamilx98

Strucker był fkat średni,a w dodatku szybko zginął. Ciekawie czy będzie w rertrospekcjach czy wskrzeszony...

LordVader345

Mogliby go dać w retrospekcjach w Civil War.

kamilx98

Tak,ale on ma kontrakt na conajmnirj 3 filmy jeszcze

LordVader345

A nie słyszałem o tym. Czyżby Ultron sfingował jego śmierć ? ;d Bo Mściciele dostali tylko zdjęcie.

kamilx98

Przekonamy się w civil war

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones