PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 487
ocen
7,3 10 1 191487
7,1 34
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Jestem po obejrzeniu!

użytkownik usunięty

Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz z lektorem i muszę przyznać że klimat filmu dużo poważniejszy niż w dubbingu. Osobiście nie mam nic do dubbingu ale w takim filmie jest beznadziejny.

No w każdym razie film zyskał powagę dzięki lektorze :) także uważam dalej że to najlepszy film marvela tego roku, i czy zostanie przebity? Przekonamy się po obejrzeniu Avengers Czas Ultrona :)

dalej uważam że jedynym minusem tego filmu jest mało Zimowego Żołnierza :)

ja mocno dosyć się rozczarowałem.teraz najlepszy film według mnie to strażnicy galaktyki i avengers.pozostaje tylko czekać na avengers 2

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

ooo tak :) strażnicy galaktyki dali czadu to trzeba przyznać, nikt się nie spodziewał że ten film będzie aż tak dobry, mimo iż arcydzieło to nie jest, Avengers jak dla mnie świetni ale Winter Solider według mnie najlepszy

co ci się konkretnie nie podobało

mi konkretnie

olanie tytułowego Bohatera
brak Hawkeye

i tyle w sumie nawet CGI mnie tak nie raziło efekty są dobre, no jeszcze słabszy soudntack jak dla mnie

nie podobało mi się:
1.zmiana na konwencje kina sensacyjnego
2.brak większej roli zimowego żolnierza
3.zbytnie przedłużanie filmu
jednak film nie uważam za słaby tylko za taki sobie średni mimo tego nie najgorszy film marvela.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

co do Winter Solider :) będzie go więcej jeszcze nie raz zauważysz :)
przedłużanie filmu to w sumie raczej pewne że musiał być dłuższy
zmiana na kino sensacyjne, aż tak zle nie było

może obejrzyj jeszcze raz uznasz za dobry film, obejrzyj zdecydowanie :) polecam

tak samo było z avengersami.za pierwszym razem myślałem że to najgorsza ekranizacja komiksu a teraz uważam ją za najlepszą.masz w tym sporo racji.

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

może nie racji :) ale ogólnie też myślałem że Zimowy Żołnierz będzie słaby, no fakt dodam że Czarna Wdowa, jest w tych długich włosach komiczna, ma film sporo błędów, to nie powiem, ale efekty widać dużo lepsze w porównaniu z Niesamowitym Spider Manem 2 lol tam cukierkowe CGI powoduje we mnie mdłości ;p więc Winter Solider jest dobrym filmem :)

A nawet nie wiedziałem, że Zimowy Żołnierz jest z lektorem. Thor 2 też jest z lektorem?

użytkownik usunięty
kamilx98

tak dzięki HBO, Avengers też mają lektor :) Iron Man 3 tak samo

na cda, na torrentach masz z lektorem :)

Że Avengers i Iron Man 3 byli z lektorem to wiedziałem. Świetnie że Thor 2 i Zimowy Żołnierz mają.
Ale, Strażników nadal nie ma :c Ale jak wyjdą Strażnicy z lektorem to robię sobie maraton 2 fazy. W thorze 2 dostałem tak kiepski dubbing, że na Strażników poszedłem na film z napisami do kina :>

użytkownik usunięty
kamilx98

strażnicy galaktyki dostaną lektora po premierze w HBO o ile nie wezmą ich wcześniej canal+ a tam będziesz mieć dubbing, jutro lektora będzie mieć niesamowity spider man 2 :) po premierze w HBO a wez nie przypominaj mi o dubbingu w Thor 2, uszy mi krwawiły w sali kinowej.. myślałem że będę głuchy :(

Darcy w Mrocznym Świecie to się nie dało słuchać...a w Thorze to była sympatyczna postać.

użytkownik usunięty
kamilx98

true ;p no nic idę oglądać teraz Avengers z lektorem :) miałem wczoraj ale niestarczyło czasu odezwę sie pózniej

pa :)

O miłego oglądania : ) We wtorek wracają Agenci, Daredevil w kwietniu - mam nadzieje, że zmaże tą plamę po średnim filmie.
Ja wole sobie zrobić dłuższą przerwę i zrobić maraton. A te wyjścia z lektorem zachęcają, że warto poczekać.

użytkownik usunięty
kamilx98

O tak też czekam :) ja już po seansie

użytkownik usunięty
kamilx98

nigdy więcej dubbingu w żadnym filmie prócz animacjach ;p

użytkownik usunięty
Andrzejek2001

http://naekranie.pl/aktualnosci/joss-whedon-opowiada-o-szalonym-zakonczeniu-aven gers-czas-ultrona


to ci się powinno spodobać :)

Właśnie nie rozumiem tego fenomenu Strażników Galaktyki. Nie powiem, film był całkiem spoko, wiele zabawnych momentów, ale nie uważam, żeby przebił Zimowego Żołnierza ( soundtrack - rewelacja! )

użytkownik usunięty
coralajna

Ja nie mówię że przebił ale czy miał? jak by się zastanowić strażnicy galaktyki to luzny komiks, więc i film taki jest dlatego dla mnie to świetny film. Oczywiście że Zimowego Żołnierza nie przebił, też mi się podoba soundtrack z Zimowego Żołnierza, ale strażnicy galaktyki też ma świetny soundtrack :)

Stety lub niestety, ale miałam okazję spotkać się z takimi opiniami, dlatego zastanawia mnie fenomen tego filmu.

użytkownik usunięty
coralajna

Dla mnie to nie problem ich opinie :) zresztą w swojej kategorii Strażnicy Galaktyki to też hit. Gorzej jak by ktoś powiedział że niesamowity spider man 2 jest lepszy od Winter Solider parsknął bym śmiechem. Ale to w sumie też ich opinie :)

Skąd. Jak poszłam do kina na Niesamowitego bo miałam wybór, Kapitan albo pająk, to później trochę zalowalam, jak obejrzałam Capa. To był zły wybór. :-)

użytkownik usunięty
coralajna

Dla mnie Niesamowity spider man 2 jest średnim filmem ale subiektywne mam zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones