PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672274}
6,7 59 111
ocen
6,7 10 1 59111
4,9 12
ocen krytyków
Karbala
powrót do forum filmu Karbala

nudny, słabe efekty, drętwe dialogi, źle dobrana muzyka. Nielogiczne to, że nie zabili lidera terrorystów (tego z brodą oszołoma).

ocenił(a) film na 8
szymonliwo

chyba byłeś na innym filmie, bo o ile pamiętam to go zabili w meczecie w ostatnich scenach

gospider

Źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że wcześniej go nie zabili a mogli kilka razy. Dziwne też, że pozwaliali zbierać Irakijczykom broń od nieżyjących terrorystów.

ocenił(a) film na 8
szymonliwo

też mnie to zdziwiło, ale oglądałem skróty z produkcji gdzie ppłk Kalicki wypowiadał się na ten temat, że nie mogli się narażać aby wyjść zza osłon, a nie strzelali do nich bo oszczędzali amunicje ... choć to dla mnie też absurd bo, byli wtedy łatwym celem a w nocy i tak strzelali do nich później

ocenił(a) film na 3
gospider

Oszczedzali amunicje ale wystrzelali najpierw caly magazynek w glosnik a pozniej drugi tak po prostu w powietrze.

ocenił(a) film na 7
szymonliwo

On był w tym momencie bezbronny, więc nie mogli go zastrzelić bo jakiś kodeks ich obowiązuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones