PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107407}

Karzeł

Leprechaun
5,3 4 342
oceny
5,3 10 1 4342
3,8 4
oceny krytyków
Karzeł
powrót do forum filmu Karzeł

Karła pierwszy raz zobaczyłm jak miałem chyba 7 lat,do tej pory najbardziej pamiętam jak główny bohater filmu czyli popularna w Irlandii postać ludowa jedzie na dziecięcym rowerku... to było piękne...

ocenił(a) film na 10
ptaq

no coz dla niektorych komedia dla niektorych jeden z najlepszych horrorow.....ja tez widzialem ten film pierwszy raz kiedy mialem 7 lat i wtedy go naprawde sie balem z pewnoscia teraz powiedzialbym tak samo jak Ty ale ciesze sie ze telewizja nie chce go wyemitowac bo zostal w mojej pamieci jako horror po ktorych balem sie isc na gore spac ...to bylo chyba najlepsze za dzieciaka :-)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
robinson666

tez go ogladałem jak byłem małym skunksem:D pamietam motyw jak drzwi obciely karłowi dłoń a ta sama otorzyła je i wpuscila karełka do domu:D balem sie okropnie. poszukuje tej serii ma ktos do odsprzedania? horrory z mlodosci sa najlepsze;) a za moich czasow bylo ich mnostwo - kat. b (notabene mojej ulubionej:P) dyszka za sentyment:) chetnie przypomnialbym sobie go

ptaq

Ten rowerek troche uwłaczał mojej godności!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones