PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6721}

Kevin sam w domu

Home Alone
7,1 424 546
ocen
7,1 10 1 424546
7,2 32
oceny krytyków
Kevin sam w domu
powrót do forum filmu Kevin sam w domu

Najlepsza czesc

ocenił(a) film na 10

Bezapelacyjnie choc druga tez jest wpaniała 3 przecietna a 4 załosna

ocenił(a) film na 10
Goracy

I jeszcze powstała piąta część jednak jedynka to film który zawsze oglądam w święta jednak to już nie to samo co dawniej.Joe Pesci zagrał świetnie dzięki niemu film tak dobrze wyszedł choć wiadomo Macaulay Culkin źle nie zagrał ale rozbroił tą rolą.Film ma coś z kina S-F ponieważ sceny w których Kevin stawia pułapki na Pesciego sa nierealistyczne.

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

Wiadomo że są sceny nierealne jednak to kino familijne.Kiedyś uważałem że to jest słaba część ale jak zobaczyłem 4 i 5 to jestem zdania że to dobra część.

ocenił(a) film na 10
DoktorLejdo

Kevin to znakomita komedia którą ogląda się po 50 i nie nudzi

ocenił(a) film na 10
zegan333

Ja oglądałem ok 40 razy

użytkownik usunięty
Koneser_Kielce

Dokładnie. Przecież w normalnym życiu Kevin już dawno by ich zabił. Należy to traktować z przymrużeniem oka.

użytkownik usunięty
Goracy

Ja nawet nie oglądałam 3 i 4 części. To już nie jest to samo. Marna podróbka.

ocenił(a) film na 10

Szkoda czasu na nie a szczególnie na 5.

ocenił(a) film na 10

Ogladlem 3 ktora byla slabsza od dwoch poprzednich ale to co odwalili w najnowszej 6 czesci to obraza widzow ktorzy uwielbiaja prawdziwego Kevina

użytkownik usunięty
sador1991

Nie oglądałam i jak widać nic nie straciłam. Po prostu jedynka i dwójka są nie do przebicia. Nie wiem po co powstała 6 część,bo z góry wiadomo,że to klapa. Nie ma co zabierać się za oglądanie.

ocenił(a) film na 10

Powstala dla wloskiej firmy cassucci ktora rzadzi swiatem

ocenił(a) film na 9

Uwaga skoro nie oglądasz kolejnych części to dobrze bo w najnowszej główny bohater zaprzyjaźnia się z złodziejami pod koniec filmu

użytkownik usunięty
DoktorLejdo

Czyli w przeciwieństwie do poprzednich części,gdy Kevin próbuje cały czas ich pokonać swoimi sztuczkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones