PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229550}

Kiedyś mnie znajdziesz

Then She Found Me
6,1 3 287
ocen
6,1 10 1 3287
Kiedyś mnie znajdziesz
powrót do forum filmu Kiedyś mnie znajdziesz

Dobre

użytkownik usunięty

Szalu nie ma, ale dobre. Plusy: niezla histora (choc przecietnie oryginalna), dobre aktorstwo i rzadko spotykane, swietne dialogi (az przyjemnie bylo mi ich sluchac). Jeszcze o aktorstwie - Colin Firth - najwyzsza polka aktorow, szczerze to ten facet utrzymuje ten film w calosci. Scena jego gniewu na "spacerze" jest majstersztykiem i chocby dla tej jednej sceny warto ten film obejrzec. Z minusow widac brak doswiadczenia rezyserskiego Helen Hunt, ale to nie przeszkadza, wystarczy przymknac na te niedostatki oko (jak np. slaba praca kamery czy rownie slaby montaz). Natomiast co autentycznie jest kiepskie i juz trudno zignorowac, to muzyka - tak zlej i zle dobranej do obrazu nie slyszalem od lat i nie przesadzam, jest po prostu fatalna, z najnizszej jakosciowo polki - twor typowego beztalecia. Ocene troche podnosze, ale uwazam, ze warto.

Obejrzec? Obejrzec.

użytkownik usunięty

"Colin Firth - najwyzsza polka aktorow, szczerze to ten facet utrzymuje ten film w calosci. Scena jego gniewu na "spacerze" jest majstersztykiem i chocby dla tej jednej sceny warto ten film obejrzec."

właśnie oglądam ten film, średnio przepadam za H. Hunt, uwielbiam za to Firtha, za różnorodność ról, styl gry i umiejętność oddawania rysów postaci tak, jakby był każdą z tych osób

scena spaceru, ten niekontrolowany wybuch złości na świat, byłą żonę, obecną dziewczynę i dzieci, którymi musi zajmować się sam, jest jedną z najlepszych scen w jego wykonaniu,
film opowiada historię wziętą z życia, reżysersko nie jest może dograny, cała fabuła mało oryginalna, jak ktoś wspomniał w recenzji, ale para Firth - Hunt nieźle się zgrała,

film można obejrzeć jako wypełniacz czasu, ale nie jest to wypełniacz, który nic po sobie nie zostawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones