PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1266}

Kiedy Harry poznał Sally

When Harry Met Sally...
7,3 46 950
ocen
7,3 10 1 46950
7,6 25
ocen krytyków
Kiedy Harry poznał Sally
powrót do forum filmu Kiedy Harry poznał Sally

... nigdy w nią nie wierzyłam, a ten film utwierdził mnie w przekonaniu, że poznanie prawdziwej miłości musi zabrać więcej czasu niż jeden rzut oka.

Miła komedia z błyskotliwymi dialogami. Warto się oderwać od nowych bezsensownych wielkich produkcji Hollywoodskich i wrócić do wcześniejszych dobrych filmów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
returner

Współczuję.

idulec

Ja tez
z.racji powodzenia lol.... za pieniadze bym nie zwiazala sie z kims kto opowiada takie rzeczy. No chyba ze on wybiera pustaki jakies. To i faktycznie mysli ze wszystkie kobiety to pustaki. Rozsadnie myslace uciekaja slyszac takie rzeczy, z predkoscia jednostajnie przyspieszoną nawet w terenie zabudowanym XD

ocenił(a) film na 8
Szarobure

On ma rację. Nie ma innych kobiet.

Kobieta jest zainteresowana zawsze tylko, gdy pojawi się ktoś
przystojny lub zamożny lub przebojowy lub sławny i wtedy łatwo daje seks.
Czyli kobiety dają dupy łatwo zawsze największym śmieciom, którzy ruchają w swoim życiu najwięcej kobiet. Przecież wasze czyny wszystko mówią. Po co jesteście tak zakłamane jak w obecnych czasach wszystko już wiadome na temat natury kobiet.

Czy chcecie kobiety czy nie to macie naturę zwykłej ku...wy.

Przemo1981_filmaniak

Nie smuć się. Nie lubisz kobiet- trudno. Na pewno jest na świecie wielu mężczyzn, którzy będą modli Cię pokochać.

ocenił(a) film na 7
returner

Matko kochana...czlowieku, nie masz co robic tylko wypisywac te elaboraty, jakies co najmniej wypracowania, uwazasz, ze ktos to przeczyta, to jest jakas forma Twojego wyrazenia niecheci do kobiet, to nie to miejsce, tu oceniamy filmy, a nie ludzi:-(

returner

Modle sie zebys nie mial corki.

użytkownik usunięty
returner

Zawsze się dobrze bawię przy czytaniu Twoich wypowiedzi, ale jednocześnie się dołuję, bo to co piszesz, to po części niestety prawda jest. Ale człowieku.... za bardzo się powtarzasz xDDD

ocenił(a) film na 8

Po części ? Przecież wszystko co on pisze pokrywa się z rzeczywistością.
Kobiety od zawsze gardziły wartościami, a chętnie k.....iły się z największymi śmieciami.
Jedyna dla nich wartość to wygląd czy kasa czy cwaniactwo.
Czyny kobiet - ich przeszłość obnaża ich naturę.
A jak ktoś nie potrafi rozmawiać, by poznać ich przeszłość i to co powoduje, że stają się łatwe niech przypatrzy się uważnie w miejscu, gdzie najszybciej widać wybory kobiet:
DYSKOTEKA czy PORTALE ZE ZDJĘCIAMI. Kwestia kilku dni dokładnych obserwacji.

użytkownik usunięty
Przemo1981_filmaniak

Piszesz w taki sam sposób jak returner. Aż idzie się zastanowić, czy to nie jest przypadkiem jego kolejne konto xD Nie pamiętam, czy kiedykolwiek w życiu byłem na dyskotece, ale chyba nigdy, bo to nie są moje klimaty za bardzo. Zresztą, myślisz że jakie kobiety najczęściej się na nich pojawiają? Odpowiedź sama się powinna nasunąć ;)

Zgadzam się co do portali ze zdjęciami, jedno wielkie gówno.

Przemo1981_filmaniak

Ze swoją matką, siostrą, kuzynką, ciotką, babcią, koleżanką z pracy, sąsiadką, lekarką też dzielisz się taki przemyśleniami? Dno dna i kilometry mułu...To się leczy. Tutaj potrzebny jest psychiatra.

Zentalka

No wlasnie to taki filmowy mit. U mnie byla od drugiego ;) ). Czesto dziala w nas jakis lęk, niepewnosc. Zreszta coz mozna wiedziec od razu? To bylaby raczej kwestia wygladu a nie zadna milosc.

Zentalka

A ja właśnie myślę, że od początku ich coś do siebie ciągnęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones