PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529}

Kiler

7,7 456 991
ocen
7,7 10 1 456991
6,9 39
ocen krytyków
Kiler
powrót do forum filmu Kiler

Co mamy dziś? Weekend, który jest do obejrzenia na jeden góra dwa razy, Kac Wawa, gdzie po dwóch minutach człowiek ma ochotę wyłączyć to jak najszybciej, Och Karol 2 - durną komedię romantyczną, w której panie mają tylko wyglądać. Nie mam ochoty tych "dzieł" oglądać ponownie, a do Kilera wracać uwielbiam, jak leci w TV to również oglądam. Moge oglądać i oglądać, bo zawsze śmieszy, bawi mnie tak samo. Świetni aktorzy, fajna fabuła i dialogi.

ocenił(a) film na 7
Lineczka_filmweb

No to po co oglądasz polskie filmy... masochista?

ocenił(a) film na 9
kryszti

ale tu chodzi o to, że polscy reżyserzy teraz starają się niby dorównać zachodowi, zamiast robić firmy z polskim klimatem, z ciekawym humorem ehhh Kryszti, czy Ciebie nie boli to, że obecnie polskie filmy do gniot? W ostatniej scenie Kilera było napisane "Jerzy Kiler przekazał całą kasę na polską produkcję filmową. Potem żałował..." ja to od razu odniosłam do współczesnych polskich filmów.

ocenił(a) film na 7
lvleskalina

W ogóle widze że lubisz te filmy co ja Las Vegas Parano i Donnie Darko to jedne z moich ulubionych... ja mam za słabą strukturę psychiczną by oglądać polskie filmy, oglądam filmy czeskie i w ogóle z wiele krajów Europy oczywiście amerykańskie, a przed polskim kinem się bronię jak mogę choć czasem oglądam Pierwszą Miłość na Polsacie ale to dla jaj :D Polska scena jest tak ch*jowa że po prostu aż szkoda o tym pisać, w tej dekadzie jak dla mnie jest mniej niż 10 filmów godnych uwagi, najlepsze jak dla mnie w ogóle polskie to Dzień świra i wszyscy jesteśmy chrystusami i przede wszystkim niezmiernie mnie irytuje że polacy w całkiem nie potrafią robić horrorów, boli mnie właśnie strasznie to, aż sie zdenerwowałem przez Ciebie :D
Tak więc od jakiegoś czasu nie oglądam polskich filmów nie jestem aż takim masochistą, wiadomo może będą jakieś tam filmy godne uwagi ale ja wolę nie ryzykowac. Haha dorównać zachodowi, dobrze ża napisałaś niby :) Jak dla mnie polacy powinni kręcić więcej dramatów przecież Polska to jeden wielki dramat, powinno być więcej ironii i sarkazmu, prześmiewania rzeczywistości a nie k*rwa komedie od których chce sobie strzelić w łeb :)

ocenił(a) film na 10
kryszti

Ciekawość? Aby krytykować to trzeba obejrzeć :)

ocenił(a) film na 7
Lineczka_filmweb

Ja Polskie kino ignoruje to najzdrowsze podejście, z dwa razy na rokn coś obejrzę i poterm żałuje

ocenił(a) film na 10
Lineczka_filmweb

Najlepsza polska komedia to ciacho ten film jest na tak żenującym poziomie że to aż wstyd mówić że się go widziało. Do dziś żałuje tego gwałtu jaki zadałam moim oczom i psychice oglądając Ciacho. Killer to jedna z najlepszych Polskich komedii niestety takich filmów już nie robą

ocenił(a) film na 9
rei_hino17

Przeczytaj jeszcze raz swoje pierwsze zdanie i porównaj z drugim i trzecim. Nie wydaje Ci się, że to sprzeczność? :)

ocenił(a) film na 10
Max66

Sarkazm słońce sarkazm

ocenił(a) film na 9
rei_hino17

Chyba nie do końca wiesz, kotku, czym jest sarkazm. Gdy się "robi" sarkazm, nie sprostowuje się go w następnym zdaniu :-)

ocenił(a) film na 8
Max66

Lepiej spójrz, bracie, na jej boskie kształty na zdjęciu profilowym :-) Ja już polubiłem dziewczynę :)

ocenił(a) film na 10
Lineczka_filmweb

To jest dobra komedia. Teraz gdyby robili komedię to by dali Karolaka zamiast aktora pokroju Pazury i ten (s)hit Ona tańczy z downem zamiast utworów Elektrycznych Gitar.

użytkownik usunięty
Marik1234

E.E. dodały tu tylko klimatu ,lubie przypomnieć sobie ten film w Pażdzierniku ,szkoda że nie poleci już w ,,superkinie,, jak 7-9 lat temu ,
cóż tvn zszedł na psy od 97roku

Lineczka_filmweb

To ostatnia wybitna polska komedia.

Lineczka_filmweb

Kac Wawa to komedia? Kac Wawa to dramat - dramat polskiej kinematografii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones