PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876182}

Kingdom: Ashin of the North

King-deom: A-sin-jeon
6,0 2 554
oceny
6,0 10 1 2554
Kingdom: Ashin of the North
powrót do forum filmu Kingdom: Ashin of the North

Czy dobrze rozumiem, że zamiast trzeciego sezonu serialu, mamy ten właśnie film?
Trzeciego sezonu nie będzie?
Posiada ktoś jakieś informacje?

ocenił(a) film na 10
mateush87bpa

to jest poboczna historia, ktora bedzie opowiadac o postaci spotkanej na sam koniec drugiego sezonu i samych początkach tej rośliny wskrzeszenia. Sama reżyserka mowila ostatnio, ze szukała czegos co własnie doda odpowiednią historie pod 3 sezon, stąd własnie ten odcinek specjalny. Więc tak, sezon 3 będzie/

maaks816

Dzieki

maaks816

czy musze ogladnac dwa pierwsze sezony zeby wiedziec o co chodzi w filmie czy to calkiem odrebna historia

użytkownik usunięty
pyra87

Warto zobaczyć dwa poprzednie sezony, aby znać kontekst historii. Ashin Of The North to odcinek specjalny.

ocenił(a) film na 10
pyra87

Mimo, ze historia jest o nowej postaci, to jednak przez całe to zaplecze o epidemii, ktore jest głównym wątkiem obu sezonów, myślę ze lepiej znać całą historię. Ale jesli sie uprzeć to pewnie da sie obejrzec

pyra87

Warto obejrzeć sezon 1 i 2, głównie dlatego, że to świetnie zrealizowany serial. Pilot sezonu 3-go, świetnie wpisuje się w całą historię. Oby nowy sezon połączył te dwa wątki.
Jak nie przepadam za serialami koreańskimi, to ten jest imho rewelacyjny.

Kedorlaomer

Dokładnie, mimo że nie każdemu może przypaść do gustu kino koreańskie, to jednak serial Kingdom jest naprawdę świetnie zrealizowany i zdecydowanie jest to jeden z najlepszych seriali na Netflix - niepotrzebnie pomijany w naszym kraju, głównie przez wzgląd na niską popularność kina azjatyckiego. Przy okazji, dla miłośników gatunku zombii, serial ten będzie doskonałym odświeżeniem tematyki, klimat późnośredniowiecznej Korei naprawdę świetnie łączy się z tym, co do tej pory mogliśmy widzieć wyłącznie jako potencjalną wizję apokalipsy naszej rzeczywistości.

pyra87

Nie musisz, ale jako odrębny fabularny, dla kogoś, kto nie widział serii, nie będzie zbyt ciekawy

pyra87

Oczywiście, że warto obejrzeć 2 sezony serialu. Sam film/odcinek specjalny broni się całkiem nieźle jako osobna historia, ale współgrając razem z serialem jest jeszcze lepiej.

ocenił(a) film na 4
pyra87

myślę że można spokojnie oglądać bez serialu
Ja przez to że oglądałem serial byłem trochę skołowany bo myślałem że to jest po wydarzeniach z serialu a to jest przed

ocenił(a) film na 6
maaks816

A wiadomo mniej więcej na kiedy jest zapowiedziany trzeci sezon?

Nes_s

Też mnie to cikawi bo pierwsze dwa bardoz mi sie poodbały, wydawać by się mogło że tórcy nie beda mieli pomysłu a jednak są na kolejne seozny.

mateush87bpa

No nie sądzę, to prequel, a raczej sidequel, czyli spin-off serii. Jeżeli mieli na niego budżet to tym pewniejszy jest 3. sezon

mateush87bpa

Ja liczę na Powiązanie historii "Kingdom" z "All of us are dead". Wiem że czasy są kompletnie różne ale np. W tym nowym serialu mogliby odkryć że to już się wydarzyło. Przecież lokalizacja się zgaza i mniej więcej mechanika tego wirusa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones