PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 280
ocen
7,3 10 1 202280
6,8 37
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

średniak

ocenił(a) film na 5

Producenci wrzucili do gara składniki mające dać sukces - agenci ratujący świat, efektowne bijatyki, gadżety, efekty (czasem dziwaczne) i jakieś znane nazwiska i jeszcze humor (kiepski i nieświeży). Można popatrzeć ale szału nie ma.

tk007

O Kingsmanie mówisz średniak na 5 a Mission Imposible RN oceniasz na 9? Spasuję ..........

ocenił(a) film na 5
hantos

Pod każdym prawie filmem są głosy od zachwytu po krytykę. Mamy różne upodobania więc jest to normalne. Masz inne zdanie o filmie to napisz podając argumenty. Sprawdzanie kto jak oceniał inne filmy jest żenującą i na szczęście rzadką praktyką.

tk007

Tak przez właśnie Kingsmana sprawdzałem głównie przez troli którzy oceniali film na 1. Po prostu jestem na świeżo po wszystkich częściach MI i totalnie mnie zdziwiło, że stawiasz pod ścianą rozwiązania z Kingsmana a te z Rougue Nation oceniłeś na 9. Oczywiście jak zawsze powtarzam" Kościelny lubi ogórki a Ksiądz jego córki" Więc masz do tego święte prawo. Ja lubię lekkie rozwiązania i Kingsman podobał mi się wybornie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones