PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466314}
4,9 81 810
ocen
4,9 10 1 81810
3,6 8
ocen krytyków
Kochaj i tańcz
powrót do forum filmu Kochaj i tańcz

http://www.youtube.com/watch?v=Dxh3Z2LdX5k
Najlepsza recenzja jaką widziałem, takie poczucie humoru powinno być w naszych filmach.
Polecam

tural11

dokładnie, polecam wszystkie filmy masochisty; dawno się tak z czegoś nie śmiałam

ocenił(a) film na 1
tural11

Szczerze powiedziawszy to recenzja Miecia, jest 100x lepsza jak ta, cała kupa zwana filmem.W ogóle na miejscu muzyków, których utwory leciały w tym filmie, podał bym producentów do sądu o profanacje ich muzyki:)

ocenił(a) film na 3
pokemon227

Ten motyw z tym, że przy tej piosence każdy widok jest smutny mnie rozwalił, świetne

tural11

Miecio jak zwykle "rzetelnie" ocenił film. Brawo.

tural11

Mieciu jak zwykle trafnie.

tural11

no i ten facet ma jaja!!!!!!

ocenił(a) film na 2
tural11

Popieram!

ocenił(a) film na 1
tural11

"Na luzie. Ale z umiarem" xD

ocenił(a) film na 1
tural11

Miecio najlepiej opisuje te filmy, tak z luzem, ale śmiesznie :D Jestem jego wielkim fanem :)

tural11

Mieciu jak zwykle świetny.

ocenił(a) film na 1
tural11

Recenzja masochisty przewyższa ten film o 3 długości a trwa tylko 20 minut.

tural11

Mieciu MISTRZ.

tural11

Również polecam kanał Mietka i recenzję, filmu nie polecam.

ocenił(a) film na 1
tural11

hehehe zajebiste :D

ocenił(a) film na 1
tural11

"Film naciągany jak twarz Krzysztofa Ibisza" i "Scenariusz jest dziurawy jak wątroba Zdzisława Kręciny"-Najgenialniejsze cytaty z tego odcinka XD

ocenił(a) film na 1
Mati_1916legia

"Że z Damięckiego jest taki tancerz jak z Kalisza ratownik"

ocenił(a) film na 3
tural11

krwa wszyscy tego miecia wpierdlja gdzie sie da, pod kazdym dennym filmem widze link do jego recenzji

ocenił(a) film na 3
Wictorias

4 lata temu, masochista miał po 5-10k wyświetleń w filmach, więc uznałem że warto go promować chociażby na filmwebie.

użytkownik usunięty
tural11

teraz przystopował, aby sukces go nie przerósł, i wrzuca filmy co kilka miesięcy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones