PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 275
ocen
7,5 10 1 97275
7,9 41
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Inny niż wszystkie, zaskakujący, chwilami oglądając go wręcz śmiałem się sam do siebie jak można coś takiego wymyślić. Nie wiem do jakiego gatunku można podciągnąć ten film, jednak po chwili zastanowienia wydaje mi się że nie można go sklasyfikować i właśnie dlatego nie jest dla każdego. Mogę powiedzieć że to kino dla zaawansowanego filmoholika. Bardzo dziękuję za ten film bo mogłem poczuć coś czego nie czułem już bardzo dawno tym uczuciem było zaskoczenie - pozytywne zaskoczenie. Nie ulega wątpliwości że ten film jest lekko zryty i zostawia po sobie w człowieku hmmm jak by to powiedzieć hmm.... bałagan na strychu :) Nie ma tam scen pościgów, wartkiej akcji, gorącego i namiętnego seksu, są za to wyśmienite dialogi i zaskakujące zwroty. Naprawdę gorąco polecam i gwarantuje że dojdziecie do tych samych wniosków.

ocenił(a) film na 7
tomko1982

"Bałagan na strychu" - frapujące określenie mętliku w głowie :) Dołączam do swojego słownika ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones