PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1178}
7,2 134 825
ocen
7,2 10 1 134825
5,6 14
ocen krytyków
Kogel mogel
powrót do forum filmu Kogel-mogel

Typowa polska komedia. Dobre bo polskie. Niedawno oglądałem ten film po raz n-ty i muszę stwierdzić że z przyjemnością.Zastanawiam się czy nie mam gustu? Slyszę od znajomych że to chała, a ja przy takich filmach wypoczywam i bawię się wspaniale.

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

fantastyczna komedia
Jerzy, wydaje mi się że masz całkiem niezły gust (przynajmniej bardzo podobny do mojego, bo mnie tez sie ta komedia bardzo podoba). Ja również komedie tą widziałem juz kilka razy, bawię sie przednio oglądając ją. Szkoda, że dziś kręci się coraz mniej tego rodzaju zwykłych filmów... Pozdrawiam.

re: kogel mogel
Zgadzam się całkowicie z Twoją opinią.Potrzeba nam takich właśnie zwykłych filmów które dają możliwość oderwania się od rzeczywistości , przerażającej rzeczywistości okraszanej przemocą, głupotą "elit", zakłamaniem i wszechwiedzą. Miło mi było czytać Twój komentarz.Może nie jest tak źle w naszym społeczeństwie jak mi się wydaje. Pozdrawiam.

Jerzy_Zemla

wiataj
wiesz - w takim razie oboje nie mamy gustu :D A na poważnie - i tak to jest jedna z lepszych polskich komedii - te które powstają od lat 90-ych - te są dopiero chałowate, a jednak niektórym sie podobają...

Perlinka

re.: witaj
Masz całkowitą rację. Ja wolę już to swoje bezguście niż oglądanie powszechnie chwalonych komedii które doprowadzająmnie do gustownej nudy. Pozdrawiam.

Perlinka

re.: witaj
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja już wolę to swoje bezguście niż oglądanie powszechnie chwalonych komedii i gustowne nudzenie się na nich. Pozdrawiam.

Jerzy_Zemla

to chyba się zupełnie rozumiemy :-)
Bardzo się cieszę, że ktoś jeszcze dostrzga niski poziom najnowszego polskiego kina - już myslałam że coś ze mną źle, jak wszystkim się pdodobała któraś z komedii polskich , zrobionych w ostatnich 5 latach, a mnie nie.
Pozdrawiam

Perlinka

tak
To jest tak oczywiste że oponentów na pewno będzie brak. Dla mnie komedia jest jednym z bardziej lubianych gatunków. Życie szare, perspektywy, dla was młodych nieszczególne, co robić? Wtedy dobra komedia oddala bieżące problemy i jest trochę radośniej. Nie jest to na pewno recepta na życie ale jest jakąś odskocznią od rzeczywistości która nas nie rozpieszcza. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones