PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279930}

Kolejny gejowski film

Another Gay Movie
4,5 1 905
ocen
4,5 10 1 1905
1,5 2
oceny krytyków
Kolejny gejowski film
powrót do forum filmu Kolejny gejowski film

Chciałem się przekonać co śmieszy gejów. I przeżyłem lekki szok. Po tym filmie widać jaka to patologia. Przed filmem powinno być ostrzeżenie, że normalni ludzie nie powinni tego oglądać. Ja zobaczyłem 15 minut zanim się porzygałem. Aż boję się pomyśleć co bym wyrzygał gdybym zobaczył cały film.

ocenił(a) film na 5
Janekkowalski2011

Oglądałem drugą część, pierwszą może kiedyś oglądnę, i film wydaje się być nie tylko dla gejów. Po prostu prześmiewa popularne stereotypy. Uwierz, to jest jeszcze troszkę przed patologią. Jestem hetero, ale nie przeszkadzają mi nawet ci "uteatralnieni" geje. Oni nikomu nie przeszkadzają tak jak np. pedofile lub gwałciciele. Geje troszkę zatrzymują przyrost ludzi na świecie i niektórzy są śmieszni.

Chang_Wai

A nie przyszło ci do głowy, że pedofile lub gwałciciele to też geje? W jakimś procencie oczywiście - pewnie wcale nie takim małym. Ja nikogo nie będę namawiał do oglądania tego gównianego filmu ale jeśli komuś się to podoba to niech ogląda z przyjemnością. Może teraz jesteś hetero a po kilku seansach zrobisz coming out ;-)

ocenił(a) film na 5
Janekkowalski2011

Nie żeby coś, ale to nie ja mam różowy avatar ;-) (bez obrazy, ale do gejów itp. mnie nie porównuj, bo gdyby filmy miały taki wpływ na ludzi to połowa ludzi na świecie byłaby mordercami, psychopatami, zboczeńcami lub idiotami). Niestety takie środowiska są na świecie i nic tego nie zmieni. Trochu się pośmiać można, niektóre pomysły z 2 części na prawdę obrzydzają, a myślę że ten film bardziej zdenerwował właśnie gejów według których to przedstawił ich w złym świetle (jeśli wogóle można przedstawić w dobrym ;)).

Chang_Wai

Tu nie chodzi o to, że jak będziesz oglądał filmy z gejami to zostaniesz gejem od patrzenia. Czasem jest tak, że skłonności homoseksualne są ukryte i nie masz świadomości ich istnienia. Dopiero jakiś impuls wywołuje lawinę zdarzeń. Zobaczysz jak sympatyczny koleżka puka innego i pstryk - już po Tobie ;-) Tak że trzymaj rękę na pulsie bo coming out ciągle realny ;-) A jakby wszyscy geje wyglądali ta jak mój awatar to dopiero miałbym używanie ;-) Polewka od rana do wieczora - wystarczy popatrzeć i już wiesz wszystko ;-)

Janekkowalski2011

prawda to jest gówniany film, ale raczej nie powinien być traktowany w stylu "co śmieszy gejów" gdyż jest to po prostu kiepska parodia American Pie.
pytanie do tego filmu "co śmieszy gejów" jest tak prawdziwe jak pytanie "co lubią oglądać kobiety" oglądając Mamma Mia!, albo "co lubią faceci" podczas oglądania transformers.

nieznajomy43

Faceci nie oglądają "Transformers" - ten film oglądają dzieci.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

to po jaka cholere oglądasz taki film, jak jesteś uprzedzony. film jest przerysowany ale to powoduje ze momentami zabawny. jak sie jest tolerancyjny i ma dystans mozna obejrzec bez provlemu

Janekkowalski2011

?? Nie wiem skąd przekonanie że to śmieszy gejów?.

buterfly

Może tytuł nawiązujący bezpośrednio do komedii dla heteroseksualnych!? ;-) Nie jestem gejem i nigdy nie będę więc nie wiem co śmieszy gejów dopóki sami nie powiedzą. Skoro nakręcili taki film a grają tam geje to chyba ich to śmieszy. Przecież niewolnictwo się skończyło i grali w tym filmie dobrowolnie.

Janekkowalski2011

To że grają w nim geje też jeszcze nie oznacza że ich to śmieszy, równie dobrze mogą grać z powodu czysto zarobkowych ;)

buterfly

Wiesz, to nie jest jakaś super produkcja, która by wskazywała, że płacą im takie stawki, że oprócz aktorzenia muszą wyjść na idiotów. Ja bym obstawiał, że ich to jednak bawi. Chociaż na pewno nie wszystkich gejów bawi to samo. Tak samo jak z serialem "Ucho prezesa" - zwolenników PO bawi strasznie a PIS-owców i innych wcale.

Janekkowalski2011

Raczej nie chodzi o stawki, a o aktorów którzy są praktycznie nieznani - Wie nie mają też większych szans na superprodukcje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones