PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6816}

Kolumb odkrywca

Christopher Columbus: The Discovery
5,6 1 627
ocen
5,6 10 1 1627
Kolumb odkrywca
powrót do forum filmu Kolumb odkrywca

Film ten wraz z Dziennikiem 20 kwietnia ;)

Pistacia

a kolumba se daruje, oglądałem kiedyś na tvp1 i średnio mi się podobał ;-)

Camil

Hmmm... Powiem że tym razem Dziennik nie zachwycił mnie wyborem pozycji. Jakkolwiek poprzednie filmy były na światowym poziomie ("Marzyciel", "Pianista", "Aviator" i inne których nie mogłęm sobie odmówić, oraz "Sophie Sholl..." na który to film czekam z niecierliwością) tak ten do najlepszych nie należy...
Ale to takie subiektywne odczucie, choć z tego co widziałem w "nagrodach" nie jestem w nim odosobniony:)

Maciekw7

Z innej beczki.
Dziubasku87 powinieneś/powinnaś dostać medal za zasługi dla wzystkich zbierających filmy z dziennika i GW:)

Maciekw7

tego filmu nie kupie bo go już widziałem szkoda że nie dali 1492: Wyprawa do raju przynajmniej bym sobie świetnej muzy posłuchał ;-(

kajakolol

Och przestan bo sie rumienie:P Odrazu medal :P (Dla sprostowania:"powinieneś/powinnaś" - opcja druga;)))Pozdrawiam:)

Pistacia

to może mi się medal należy?? Mam wszystkie filmy z kolekcji GW i tylko brakuje mi tylko jednego z kolekcji Dziennika ( i to najlepszego wg mnie... mianowicie "Cinema Paradiso"), ale następna seria z dziennika pewnie bedzie słaba bo są w niej filmy wojenne i z wojnami związane... ale za to "Nagi Instynkt" i "Kolekcja filmów do oglądania we dwoje" GW zapowiada się wyśmienicie

kretoszczur

co to za "kolekcja filmów do oglądania we dwoje"? w które dni dołączają te filmy i co będzie w najbliższej przyszłości????

ocenił(a) film na 3
pasillo

Do Pasillo

kolekcja zaczyna się jutro tj. 20 kwietnia (jest to kolekcja gazety wyborczej) pierwszy film "absolwent" cena 5,99 planowane jest 10 filmów filmy ukazywać się będą co tydzień w piątki.

Stachu_c

A wie ktoś jaki będzie pierwszy film z kolekcji filmów wojennych w dzienniku??

Maciekw7

Pierwszym filmem będzie "Ucieczka z Sobiboru" - już 27 kwietnia

ocenił(a) film na 3
emil_5

a w gazecie będzie "Prawdziwy romans"

hmm... czyżby Dziubasek dzisiaj zaspał ??

Stachu_c

Niestety nie beda juz kupowac kolejnych serii:( Mam nadzieje,ze bedziesz informowal na bierzaco jakie beda kolejne poniewaz ewentualnie bede kupowac niektore tylko filmy :)))

ocenił(a) film na 3
Pistacia

Szkoda, oczywiście jeżeli będe kupował dalsze części napisze co będzie w kolejnych.

co do kolekcji gazety, znowu można się dowiedzieć ze strony:

http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4075791.html

Stachu_c

Myslalam,ze zrobia (wreszcie:P) mala przerwe miedzy kolejnymi seriami:)

ocenił(a) film na 3
Pistacia

ja też tak myślałem coprawda film tylko 6 zł jednak daje się to odczuć po kieszeni :) w każdym razie kolekcji dziennika nie odpuszczę, a kolekcję wyborczej najprawdopodobniej sobie daruję.

Stachu_c

Fakt,niby tylko 6 zl:P Przyznam sie,ze bylam tez troszke "zmeczona" co piatkowym pamietaniem i zakupieniem gazetek wiec myslalam,ze zrobia przerwe 1-2 tygodniowa;)

Pistacia

te wydanie nie jest warte nawet 6 PLN, zenujca jakosc obrazu, pewnie z VHS przegrywane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones