PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719066}

Kong: Wyspa Czaszki

Kong: Skull Island
6,4 95 874
oceny
6,4 10 1 95874
6,0 35
ocen krytyków
Kong: Wyspa Czaszki
powrót do forum filmu Kong: Wyspa Czaszki

Żałuję, że obejrzałam drugą część King Konga. Strasznie się zawiodłam, a oto powody:
1. Nie wiem czemu ludzie zrobili z goryla jakiegoś olbrzyma, w pierwszej części był ok- duży, ale jednak nie aż tak duży jak w Kongu: Wyspie Czaszki. Tutaj strasznie przesadzili jeżeli chodzi o rozmiar.
2. Wyspa Czaszki była mroczna, miała jakiś klimat, a tutaj? Mrok, tajemnica i wszystko inne zniknęło i stało się kolorowe! Matko kochana... Dodatkowo plemię tych ludożerów również przeszło przemianę na gorszą :P
3. W Kongu z 2005 była genialna historia- miłość pomiędzy gorylem a kobietą, tutaj tylko krew się leje i leje, jakby końca nie było widać.

Film oglądałam 3 miesiące temu, a już prawie o nim zdążyłam zapomnieć ;P. Nie żeby coś, ale to tylko moja opinia, nie każdy musi się z nią zgadzać.

Victoria_Rudzik

1 . Zapewne celowo zrobili go takiego olbrzymka, skoro czeka go spontanie z Godzillą .

2. Co do klimatu to dla mnie i tak na pierwszym miejscu stoi King Kong z 1976 roku, w ''Wyspie Czaszki'' mam wrażenie zbytego nadużywania CGI przez co zatraca to dla mnie cały klimat produkcji i wprowadza sztuczność .

3 . To tez zapewne dlatego że miejsce akcji, osadzone jest w czasie wojny w Wietnamie .

Victoria_Rudzik

*) 2. Sorki za błąd - W kwestii CGI chodziło mi oczywiście o King Konga z 2005 roku .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones