PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028803}

Konsekracja

Consecration
4,4 1 773
oceny
4,4 10 1 1773
3,3 3
oceny krytyków
Konsekracja
powrót do forum filmu Konsekracja

Film naprawdę fajny. Trzeba się przygotować, że nie ma tu tyle akcji co np. w "egzorcyście papieża", który też niedawno wyszedł, co wcale nie jest minusem. Bardzo wciągający klimat odosobnionego klasztoru gdzieś w Szkocji. Ja się nie zawiodłem.

ocenił(a) film na 8
widbos

"Egzorcysta papieża" był moim zdaniem słabszy. I też się zdziwiłem, że tutaj średnia 4.4.

ocenił(a) film na 4
widbos

Film naprawdę słaby. Nie ma faktycznie akcji i nie za wiele w zamian niej dano. Dość nudne sceny rozmów wstawiono, strasznie na siłę to tajemnicze się wydaje, żadna zakonnica normalnie nie może odpowiedzieć. No i ostatecznie do niczego wielkiego nie prowadzi. Cały ten zakon totalnie nienormalny się wydaje, co wcale nie jest intrygujące, tylko irytujące.
No i realizacja naprawdę przeciętna. Zdjęcia średnio średnie, żadnych budujących napięcia sekwencji.

widbos

Film jest dramatycznie słaby , cała fabuła , gra aktorów . Dałeś 7 ? Chyba się pomyliłeś i miało być 1 jak u mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones