PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502441}

Koriolan

Coriolanus
6,3 7 646
ocen
6,3 10 1 7646
5,2 5
ocen krytyków
Koriolan
powrót do forum filmu Koriolan

Gówno

ocenił(a) film na 3

3/10 lipa jak nic, po 15 min nie wytrzymałem, i zgasiłem film nie ma co oglądać, szkoda
oczu

ocenił(a) film na 8
czarnyzuraw

I szkoda mózgu - po co go męczyć, prawda? Jeszcze by ci się przegrzał...

czarnyzuraw

spoko że oceniasz film po obejrzeniu 15 minut hahaha! nie obejrzałeś to jakie masz prawo pisać "gówno" i "lipa"...? obejrzyj film a potem go oceń pajacu

czarnyzuraw

Ufff, a już myślałem, że to ja jakiś dziwny jestem, że nie mogłem u*ebać na tym dziele i na forum zastanę same zachwyty :) Generalnie, historia ciekawa i na pewno można by z niej wykroić dobry film, tylko na pewno nie tak "dosłowny", z tą kwiecistą mową itd.
Dotrwałem do końca, daję 5/10 za Fiennesa i Butlera.
Kolejny raz, forma przerosła treść.

ocenił(a) film na 10
czarnyzuraw

Szekspir nie jest dla plebsu

ocenił(a) film na 3
ronin29

plebs cie zrobił

ocenił(a) film na 10
czarnyzuraw

sory, ale nazywanie "gównem" tego, co napisał Szekspir, tylko dlatego, że się tego nie rozumie, to wiocha do n-tej potęgi!. A wiochę zamieszkuje plebs; nawet w najdroższych "adidasach" słoma im z butów wystaje i najnowszy komputer tego nie zamaskuje. Można być ćwokiem i burakiem, ale nie wypada się z tym obnosić publicznie... no,może na ławeczce pod sklepem wypada. Czy nie jest to lepsze miejsce niż to forum na takie teksty?

ocenił(a) film na 3
ronin29

po 1 pierwsze film mi się nie podoba a nie Szekspir, a to dla tego że nie pasuje współczesność z tymi tekstami, a nazywanie kogoś plebsem, to obraz, ja nikogo nie obraziłem tylko powiedziałem że, te film to gówno i taki jest, a po drugie 15 czy 20 min filmu świadczy o filmie czy wciąga czy nie, tak samo jest z książka, jeśli przeczytasz parę kartek wiesz czy książka cie wciąga czy nie, proste jak budowa cepa, wiec opanuj słownictwo, bo tylko plebs tak sie wypowiada, to samo się tyczy ubikxxx

ocenił(a) film na 8
czarnyzuraw

Człowieku, nie brnij proszę dalej w tą swoją żenującą pseudo-krytykę. Jak ma cie ktoś traktować poważnie, skoro sam z siebie robisz błazna? Oceniasz film po obejrzeniu 15 minut używając naprawdę mocnych słów i kretyńskich "argumentów" ("nie pasuje współczesność z tymi tekstami" - litości...) a potem się dziwisz, że po tobie jadą?

ocenił(a) film na 9
czarnyzuraw

Oceniać film po 15 min. i jeszcze się tym chwalić to tak jakby publicznie mówić że ma się brudne majtki. Zapewne jest to fakt, tyle że jaką osobą trzeba być żeby się tym wszystkim chwalić ?

ocenił(a) film na 3
ubikxxx

fakt jest taki że to mizerny film, porównanie które dałeś tylko świadczy o twojej inteligencji - totalne dno

ocenił(a) film na 8
czarnyzuraw

A jest to mizerny film, bo... Dobrze by było usłyszeć jakieś argumenty. Ale czekaj, wróć - ty przecież nie oglądałeś tego filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones