PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32219}

Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's Revenge
6,6 22 902
oceny
6,6 10 1 22902
4,7 10
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 2: Zemsta Freddy'ego

Zemsta Freddy’ego to była dobra część podobała się mnie akcja na basenie jak wyskoczył nagle i zaczął ich zabijać albo akcja jak zabił kumpla Jessego też dobre ale moim zdaniem śmieszne niż przerażające wcale nie jest straszny ten cały Freddy jego komiczne zachowanie tylko sprawia że widza rozbawia a nie przeraża no cóż ale uwielbiam go tutaj było ciekawie w miarę scena z Schnajderem jak go pociął z tyłu ostrzami no cóż może być jak na tamte czasy to mogło być przerażające teraz to mnie to bawi jak on lata z tą rękawicą i mówi że odtąd ich dusze należą do niego tylko ;).Naprawdę film na pewno klasyk i warto było kupić w pakiecie całą kolekcję Koszmarów ale tak jak powiedziałem Freddy to powinien być komikiem bo rozbraja mnie w każdym momencie .

ocenił(a) film na 6

Cóż Freddy ma poczucie humoru, aż zbyt duże, ale czy mnie osobiście to bawiło?. . . . . NIEEEE!!!!!!! On nie jest śmieszny, to co napisałeś brzmi strasznie.

Jak on powinien być komikiem to masz świetne poczucie humoru .Teraz prawie każdego bawi ale dlaczego kiedyś tego nie robił.

ocenił(a) film na 6

Nie cierpię jak ktoś nie używa znaków interpunkcyjnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones