PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34297}

Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów

A Nightmare On Elm Street 4: The Dream Master
6,5 15 156
ocen
6,5 10 1 15156
5,1 7
ocen krytyków
Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów
powrót do forum filmu Koszmar z ulicy Wiązów 4: Władca snów

Po prostu brak mi słów

użytkownik usunięty

1.5/10 za niektóre efekty specjalne, oraz za kreację Englunda. Film jest jedną wielką tragedią, inaczej tego ubrać w słowa po prostu nie mogę. Z horroru się zaczyna robić niedorobiony film akcji. I ta muzyka do tego...

je szure - jest to najslabsza czesc cyklu i to takie nazwisko harlin....

ocenił(a) film na 9
priap

mnie najmniej podobała się 6 część :) a najbardziej 1 i 7 ;)

Te 20 lat temu, to bym może dał 6 lub 7 lecz teraz maksymalna ocena - 3
Jak oglądam wszystkie części, to jest mi wesoło a nie strasznie;)

Taylor_24

fakt jedna z najsłabszych części ale po pierwsze jak można mówić że Englunda jest słaby?? a po drugie ten film był robiony blisko 20lat temu z tak go trzeba dostrzegać a nie przez pryzmat komputerowych obróbek obecnych kiczowatych horrorów,horrom ma mieć klimat i to coś co go ruzni od gniotów typu piła.
Najlepsze części to zdecydowanie 1 i 7 reszta jest dobra lub niezła,ale i tak lepsza niż wiele pseudo hollywodzkie produkcje z piłą na czele tak na marginesie oprócz pierwszej części reszta jest słaba,przewidywalna i nie potrzeba w kinematografii,robione tylko po to żeby małolaty mogły się podniecić, a produceci mogli zarobić na odgrzewanym "kotlecie",mógłbym wymienić wiele słabych horrorów ale nie mam na to czasu i chęci,ale są i takie które zasługują na miano horroru dobrego lub nawet bardzo dobrego,moim faworytem jest widmo a za nim zejście i wzgórza mają oczy.

ocenił(a) film na 6
goldi007

ta czesc wieje cienizna :/ jestem fanem wiec i tak dam 6.5/10 ;)niektóre efekty naprawde bolą ;/ale heh... genialne aktorstwo Roberta ratuje i wynagradza wszelkie niedoskinałosci filmu

ocenił(a) film na 10

Niezgadzam sie z wami i to bardzo! Moim zdaniem jest to najlepsza częsc ze wszystkich chociażby pod względem śmierci freddyego na końcu filmu.! Gdzie ginie w spośób spektakularny i najlepszy ze wszystkich śmierci jakie pokazano w pozostałych częściach . A jedynka to właśnie jest cienizna , słabe efekty i końcówka że pożal sie boże. Najbardziej podobało mi sie jak te małe ludziki wychodziły z jego ciała ! SZOK!! Ja dałem 10/10, pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones