PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6756}

Król Nowego Jorku

King of New York
3 414
chce zobaczyć
7,5 4
oceny krytyków
Król Nowego Jorku
powrót do forum filmu Król Nowego Jorku

5/10

ocenił(a) film na 5

Nie ma się nad czym rozpisywać. Typowy film sensacyjny do obejrzenia i zapomnienia, a szkoda bo Walken zajebiście pasował do roli Franka.

ocenił(a) film na 8
pachomir

Nie zgadzam się. Typowe filmy sensacyjne do obejrzenia i zapomnienia to dla mnie te z Stallone'm, Seagal'em czy Van Damme'm.
Przede wszystkim warto zwrócić w "Królu..." uwagę na psychikę i idee Franka, który przecież nie był zwykłym handlarzem narkotyków.

ocenił(a) film na 7
guliver_filmweb

Zgadza sie, lepiej by było gdyby film sie zakończył w momencie jak Frank wychodzi po schodach metra (zaraz po zabiciu starego gliny). Potem akcja z taksówka czekanie na śmierć troche mnie zniesmaczyła aczkolwiek i tak miłe zaskoczenie. Myslałem że to będzie typowy film akcji lat 80 ze Snipsem i Fishburnem w roli głównej a jednak nie ;D

Walken zagrał świetnie i nie wiem jak można nazywać film zwykłym sensacyjnym ;/ Gdyby skończyło sie 5min wcześniej dałbym 8/10 ale i tam chyba taka ocene choć film u mnie ma mocne 7/10 ;)

użytkownik usunięty
ksg666

Dzieci nie powinny wchodzic na takie portale i tyle...

Szkoda odpisywać temu siusiu majtkowi...:-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones