film

Król Staten Island

The King of Staten Island
2020
2h 16m
7,0 5 686
ocen
7,0 10 1 5686
7,4 19
ocen krytyków
Na wpół autobiograficzna opowieść o dorastaniu Pete'a Davidsona na Staten Island, w której dzieli się tak osobistymi przeżyciami jak utrata ojca w zamachach z 11 września czy początkach kariery w stand-upie. więcej mniej
Król Staten Island zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Król Staten Island
Zwiastun nr 1
Premiera filmu w czerwcu. 2020-05-08T07:54:39 https://fwcdn.pl/webv/37/14/53714/53714.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/the_king_of_staten_island___official_trailer.vp9.1080p.webm

Scott (Pete Davidson) z trudem odnajduje się w otaczającej go rzeczywistości. Przeżywa głęboką traumę, próbując targnąć się nawet na swoje życie. Po stracie ojca strażaka w zamachu z 11 września mieszka w piwnicy matki, a czas spędza na włóczeniu się z przyjaciółmi po tytułowej dzielnicy Nowego Jorku, jarając marihuanę. Mysli o zostaniuScott (Pete Davidson) z trudem odnajduje się w otaczającej go rzeczywistości. Przeżywa głęboką traumę, próbując targnąć się nawet na swoje życie. Po stracie ojca strażaka w zamachu z 11 września mieszka w piwnicy matki, a czas spędza na włóczeniu się z przyjaciółmi po tytułowej dzielnicy Nowego Jorku, jarając marihuanę. Mysli o zostaniu profesjonalnym tatuatorem, więc pewnego dnia wykorzystuje 9-latka jako płótno, co spotyka się z gniewem ojca dziecka, Rayem (Bill Burr), który chce dać mu nauczkę i odwiedza jego matkę, Margie (Marisa Tomei). Mężczyzna niespodziewanie zaprasza ją na randkę. Kiedy oboje zaczynają się spotykać, Scott jest wytrącony z równowagi, nie może się pogodzić, że będący też strażakiem Ray próbuje zastąpić mu zmarłego ojca...

boxoffice
$2 249 395 na świecie
$2 249 395 poza USA
studio
Universal Pictures (przedstawia) / Apatow Productions / Perfect World Pictures (współudział)
tytuł oryg.
The King of Staten Island
inne tytuły
W czasie przyjęcia w koledżu ubranie Claire ulega zmianie.
Kiedy Scott odwiedza Ricky'ego w więzieniu, szczegółowo rozmawiają przez telefon o udziale Scotta w przestępstwie, które popełnili. Takie rozmowy w więzieniu są rejestrowane, odsłuchiwane i dopuszczane jako dowód, ale ten wątek fabularny kończy się bez dalszych konsekwencji dla któregokolwiek z nich.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W mojej nic nie znaczącej ocenie miła niespodzianka w postaci inteligentnego i przemyślanego filmu.
Amerykański patos w wersji light gdzieś w tle, bez nadęcia i z humorem dostosowanym do całości. Obsada pasująca zarówno do siebie jak i do filmu.
Ktoś tutaj zwyczajnie się postarał.
Perełka – scar tissue no i...

Można się pośmiać, można pomyśleć nad życiem. Humor nie jest wymuszony. Może nawet śmiałem się w tym momentach gdzie nie powinienem. Obsada na swoim miejscu. Pete dał radę, a do Tomei zawsze będę miał słabość. Początek trochę przypomina Wpadkę, ale to film o czymś więcej niż dorastaniu.

lubie filmy z petem

ocenił(a) film na 9

spedzilam milo czas ogladajac ten film, zabawny taki luzny polecam

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 8

z cyklu jestem w wieku w którym moi rodzice mieli już dwójkę dzieci i to, zmielone ze skłonnościami apatowa do wypełniania obyczajowej luki, wiele o mnie mówi..

Film na 6,5

ocenił(a) film na 7

Burr i Tomei bardzo spoko, Davidson i Powley po swojemu, nic nowego. W ogóle to wolałbym żeby było poważniej, bez żarcików, nie mówię o grobowym nastroju, ale jakoś bardziej dramatycznie, coś jak "Zabić wspomnienia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones