PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 355
ocen
6,2 10 1 156355
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

Między innymi: Niekończaca sie historia, Narnia, Hobbit i Władce pierścieni.
Poza tym niedorzeczność tego filmu przekracza granice absurdu.

ocenił(a) film na 10
Gonimowa

A w Hobbicie i Władcy pierścieni co było takiego dorzecznego? Matrix 10/10?! A Trzynaste piętro, Mroczne miasto czy Ghost in the schell oglądałaś?

ocenił(a) film na 3
Raze

Trzynastego piętra nie oglądałam. Co widzisz absurdalnego w LOTR i Hobbicie? Co do Matrixa to uwielbiam Neo i Morfeusza, nie tylko jako postacie, ale też jako aktorów. Podobała mi się głównie pierwsza część, bo reszta jest trochę naciągana.

ocenił(a) film na 3
Raze

Mogę zapytać, dlaczego tak nienawidzisz Matiixa? Tak z czystej ciekawości.

ocenił(a) film na 3
Gonimowa

Niedorzeczne w tym filmie było np. to, że Śnieżka modliła się do chrześcijańskiego Boga, co w tej baśni nie powinno mieć miejsca.
Po drugie, kto jak kto, ale ta susząca zęby dziewczyna nie może być Najpiękniejszą! No błagam. Tak drewnianej aktorki trudno się dopatrzyć w nawet t r o c h ę starszym kinie.
Po trzecie, nie rozumiem dlaczego pocałunek Łowcy ją wskrzesił? Raze, może mi to wytłumaczysz?
Po czwarte, co to miało być z tą dawczynią życia? Strasznie to naciągane.

Ja rozumiem że każdy film musi mieć swoje fanki, tak samo, jak każda aktorka i aktor i nie chcę aby fani Kristen Stewart mnie znienawidzili. Każdy ma swój gust i ja się z moim nie chcę narzucać. O gustach się nie dyskutuje.

Gonimowa

Dokładnie. Były też tam elementy z Resident Evil, Nieustraszeni bracia Grim, Robin Hood, Krull.
Ogólnie ten film to jedna wielka zrzyna.

ocenił(a) film na 8
patryks83

tak z ciekawości
co tu jest niby zrzyną z Resident Evil?

dardevon

Na samym końcu te szklane potwory - samo ich zachowanie powinno ci dać do myślenia.

ocenił(a) film na 8
patryks83

co ty ćpiesz?

patryks83

uuu... klasyczny ból ludzi, którzy widzieli za wiele ;)

Gonimowa

Pomijając już to, film był po prostu bardzo nudny. W ogóle nie trzymał w napięciu, być może właśnie przez kiepską wiarygodność. Świat fantasy należy tworzyć z pasji, a nie na zasadzie schematu, bo widz będący zwolennikiem fantasy to wychwyci. Zupełnie by mi nie przeszkadzały przeróżne zapożyczenia, gdyby film dobrze się oglądało. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones