PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 355
ocen
6,2 10 1 156355
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

ale Stewart w roli Śnieżki?,to jakiś żart,przecież ona jest brzydka,wielkie uszy oraz zęby jak u
bobra.Ogólnie na twarzy wygląda jak niepełnosprytna i grała wręcz tragicznie,Theron swoją urodą
przykryła ją na całej linii-wypad ze Stewart.

ocenił(a) film na 8
bobek90

dopóki Śnieżka nie założył zbroi wszystko było ok ale pod koniec ze spiętymi włosami wyglądała tragicznie sam film rewelacja gdyby nie śnieżka dałbym 9 a tak 8

ocenił(a) film na 7
MARWEL13

muszę się zgodzić, Śnieżke mogli zrobić bez zbroi:P btw, mogli dać wiele innych aktorek, lepszych niż Steward, np: Hayden Panettiere, czy Michelle Trachtenberg... czy Emma Roberts, ale ją? :(

ocenił(a) film na 7
bobek90

Zazdrościsz jej urody :P, czytając Twoją wypowiedź myślałem, że napiszesz. "... oraz zęby jak u bobka..." (od kswyki ) :P.
Pozdrawiam

bobek90

Dla mnie jedynym interesującym elementem była muzyka, niektóre efekty i przede wszystkim Theron. Reszta przeciętna.

ocenił(a) film na 10
Myersowa

Dla mnie Stewart idealnie pasuje do roli śnieżki...:)

Pocahontass

Miałam mieszane odczucia. Jeśli chodzi o śnieżkę-wojowniczkę, to nawet mi się spodobała, ale kiedy wchodziła w grę jej kobieca strona, nie radziła sobie. Szczególnie blado wypadała przy takiej piękności jak Charlize. :p

ocenił(a) film na 7
bobek90

nie no ona ładna jest i to bardzo, ale gra troche jak drewno xD

bobek90

mi też nie pasuje w tej roli ......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones