PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 359
ocen
6,2 10 1 156359
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

Nie o gry aktorskie, bo uważam że Kristen całkiem dobrze sobie poradziła, ale chodzi mi raczej o samą końcówkę. Nie podoba mi się, że zostało takie szczęśliwe zakończenie, jak już wprowadzili taki mroczny nastrój, który na początku filmu naprawdę nadał klimat to już jak się film miał ku końcowy coś się zaczęło psuć. Szkoda, że nie pozostali z tą mroczną wersją do końca. Najlepsze jest to, że dla najważniejszej sceny jaka jest walka z królową z całego filmu jest poświęcona zaledwie końcówka marne 10 minut. Dlatego tak się zawiodłam. Niestety myślałam, że końcowa walka będzie bardziej dramatyczna i bardziej rozbudowana, więcej ofiar pochłonie, lecz jak to zwykle bywa przy takich produkcjach musi być happy end. I jeszcze taki. Jak już chcieli dać to mogli się zdecydować na dokończenie tego, chodzi mi o Łowcę, bo jego właśnie wybrała Śnieżka jako swoją miłość. Więc mogli dać bardziej happy endowskie zakończenie.Takie jest moje zdanie, ale wolałabym już, żeby William zginął podczas walki ratując Śnieżkę. Ogólnie film nie jest zły, ze względu na muzykę, efekty i Chrisa Hemswortha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones