PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600541}

Królewna Śnieżka i Łowca

Snow White and the Huntsman
6,2 156 355
ocen
6,2 10 1 156355
5,4 16
ocen krytyków
Królewna Śnieżka i Łowca
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka i Łowca

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.231329020232904.64477.186450181387455&c loseTheater=1

lalaith466

i oficjalna strona http://www.snowwhiteandthehuntsmanmovie.com/

ocenił(a) film na 10
lalaith466

WOOOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!! genialne!!!!!!!!!
co prawda, nie tego się spodziewałam, ale baaaaaaaaaardzo mi się podoba :D

ocenił(a) film na 8
weramg

Genialne zdjęcia !!!! Bardzo mi się podoba a jakie wojownicze :D

ollcia020

teraz wszystkie stare baśnie, bajki i inne cuda robi się na bardziej wojownicze :)
Jak dla mnie, to może być.

ocenił(a) film na 5
Elena1709

super! oby jak najwiecej takich niespodzianek:-)

weramg

Co w tym takiego wspaniałego?
To będzie kolejny shit w dodatku ze Stewart. A z tego co widzę to same fanki Zmierzchu tu są. Chryste.

Ofeflia

zapewniam Cię droga Ofeflio, że nie same... ;) są tu też fani bajeeeek <żartuję>

Elena1709

Zdecydowanie mnie to nie przekonuje ;)

Ofeflia

zdecydowanie mnie to nie interesuje ;)

Elena1709

A jednak odpisujesz na moje komentarze. Hmm.
W każdym razie niezmiernie się cieszę, że zakończyłyśmy tą niezwykle krótką wymianę naszych poglądów, ponieważ
na dłuższą (przynajmniej z twojej strony) nie ma co oczekiwać. Na zakończenie podkreślę iż moim celem nie było zainteresowanie twojej osoby. A w życiu! Nie miałam zamiaru zaciekawić cię w żaden sposób toteż niepotrzebny był ten infantylny komentarz ;)

Ofeflia

wooo hooo, aż tak bardzo Ci się nudzi? Ja za kończący konwersację komentarz uznałam swoją odpowiedź ;)
Nie lubię, gdy ktoś próbuje za wszelką cenę zabłysnąć wywyższając się ponad innych. Założę się, że gdybym dalej kontynuowała wymianę komentarzy z Tobą doszłoby do sporów o wiek i iloraz inteligencji, bo przecież takie komentarze filmweb uwielbia. Nieprawdaż?
Dlatego żegnam się w (jak na razie) neutralnej atmosferze i życzę miłego dnia :)

Elena1709

&gt;Założę się, że gdybym dalej kontynuowała wymianę komentarzy z Tobą doszłoby do sporów o wiek i iloraz inteligencji, bo przecież takie komentarze filmweb uwielbia.

No to jesteś w wieeelkim błędzie :) po co się tak zakładać skoro nawet nie znasz osoby siedzącej po drugiej stronie? Pomysł, że mogłabym posunąć się tak daleko jak większość "krytyków" na filmwebie jest doprawdy absurdalny i obrażający moją osobę. Jestem skłonna wybaczyć ci twoje co najmniej złe rozeznanie się w zaistniałej sytuacji, bo wyciągając wnioski z twojego rozumowania wychodzi na to, że wg ciebie każdy dąży tylko do obrażania innego forumowicza. Mylisz się. Tak się składa, że nie obraziłabym cię, nie byłoby żadnej wzmianki o twoim wieku czy też nie wyśmiewałabym się z twojego ilorazu inteligencji. Uwierz mi, że istnieją takie osoby.
I doprawdy nie wiem jakie komentarze uwielbia filmweb gdyż nie czuję przynależności do niego :)
Radzę następnym razem zastanowić się dobrze nad tym co chce się napisać, a nie wysyłać to co ślina na język przyniesie :) No to żegnam i również życzę miłego dnia.

&gt;wooo hooo, aż tak bardzo Ci się nudzi?

Hę? Dlaczego?

lalaith466

super :)

ocenił(a) film na 10
lalaith466

Teraz się doczytałam, że kostiumy będzie projektować Coleen Atwood, która projektowała do: Alicji w krainie Czarów, Chicago, Wyznania Gejszy - za te trzy dostała Oscary, a także Milczenie Owiec, Edward Nożycoręki, Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń, Mission: Impossible III i wiele innych, więc zna się na swojej robocie. Oj będzie bosko! :D

ocenił(a) film na 7
weramg

Skad masz te informacje,wiesz moze jaka firma bedzie odpowiedzialna za efekty specjalne?

ocenił(a) film na 10
narin2o3

tę informację mam z filmwebu. Jak sobie rozszerzysz "obsadę" wtedy Ci się pokaże lista ludzi pracujących przy filmie. Na razie są: reżyser, scenarzysta, aktorzy (na razie 4), producenci, zdjęcia, scenografia i kostiumy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones