PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99080}

Królowa Syjamu

Suriyothai
6,2 324
oceny
6,2 10 1 324
Królowa Syjamu
powrót do forum filmu Królowa Syjamu

Recenzja jest nieprawdziwa: ta "bohaterska królowa" zajmuje się truciem, intrygami, oskarżeniami i podjudzaniem, zabija męża, dzieci (małe) prawdziwego króla itd., itp. Później z niewiadomo już którym mężem gdy zdestabilizowała całe królestwo walczy z Birmańczykami. Dłużyzny, "drewniana gra" aktorów, słaba muzyka ("niby symfoniczna"). Niepodobny (wolne tempo) do innych filmów tajlandzkich czy innych azjatyckich. Może nie wszystko zrozumiałem ale filmy robi się od no.. pocz. XX wieku nawet w Tajlandii a nie od końca XVI wieku. Sceny batalistyczne - rozpacz! Jakby robione przez amatorski teatrzyk. Jestem rozczarowany.

kkutz

Tytułowa Królowa nikogo nie otruła, nie zabłla ani męża, ani żadnego dziecka! Widać, że nie oglądałeś tego filmu zbyt uważnie. Tempo filmu faktycznie nie powala. Co do tego od kiedy robi się filmy: " ale filmy robi się od no.. pocz. XX wieku nawet w Tajlandii a nie od końca XVI wieku." to głupszego stwierdzenia dawno nie słyszałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones