PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31908}

Królowa potępionych

Queen of the Damned
6,3 38 740
ocen
6,3 10 1 38740
4,4 7
ocen krytyków
Królowa potępionych
powrót do forum filmu Królowa potępionych

Gdyby ten film oceniać za fabułę dałabym nędzną 4. Dlaczego dałam 10? Odpowiedź prosta: świetna ścieżka dźwiękowa. To co najbardziej uwodzi mnie i w życiu i w filmach to muzyka, a w tej produkcji pod tym względem zakochałam się bez pamięci. David Draiman, Chester Bennington, Marilyn Manson, Jay Gordon i Jonathan Davis - mieszanka wybuchowa, aczkolwiek doskonała :)

ocenił(a) film na 10
MataHari

Zgadzam się z tobą. Nic tak nie oddaje klimatu tego filmu jak muzyka. Mój życiowy bohater Jonatan Hiv Davis stworzył zachwycającą ścieżkę dzwiękową. Oprócz swojego głosu włożył w nią właśnie wiele innych, również miłych dla ucha . Mam tylko nadzieję, że na tym nie zakończy swojej kariery tworzenia klimatycznej muzyki filmowej i zaszczyci nas kolejnym swoim dziełem w jakimś godnym uwagi filmie.

ocenił(a) film na 10
xmonk15x

a ja mam nadzieję, że tak. nagrywanie do QOTD zniszczyło jego głos, przez głupie lekcje śpiewu do filmu. już nigdy Trash czy Dead Bodies Everywhere nie będzie brzmieć tak jak na płycie. kondolencje

ocenił(a) film na 9
MataHari

dokładnie- muzyka świetna, nie ulega wątpliwości, że dodaje klimatu.

użytkownik usunięty
MataHari

Muzyka jest niesamowita!! Wczoraj obejrzałam ten film i nadal jestem pod ogromnym wrażeniem :)

ocenił(a) film na 2
MataHari

Moim zdaniem muzyka jest fantastyczna, wprost nie do opisania. Tylko zastanawia mnie czy tekst został stworzony na potrzeby filmu, czy są to piosenki jakiś artystów?

ocenił(a) film na 6
beyond_darkness

KoRn , jestem fanką tego zespołu i dlatego zobaczyłam ten film

ocenił(a) film na 5
MataHari

Muzyka, to chyba jedyny element filmu, który oceniłbym na plus...

ocenił(a) film na 1
MataHari

Prawda, jedyne co dobre w tym filmie to soundtrack >.>
Ja mimo wszystko daję 1/10 bo jest to po prostu zmarnowanie potencjału książki >.>
Jesli chodzi o gre aktorską pozostawia wieele do życzenia. Chociaż koleś grający Lestata i tak był dośc dobry ale cała reszta...

ocenił(a) film na 8
MataHari

Muzyka świetna, owszem ale uważam, że film wcale mnie ma banalnej fabuły i sam w sobie też jest dobry.

ocenił(a) film na 6
MataHari

zgadzam się w 100 procentach. w porównaniu z niesamowitą historią z książki, fabuła jest tu bardzo spłycona, a wprowadzone są jakieś dziwne wątki (jak ot choćby przemienienie tej dziewczyny w wampira-towarzyszkę Lestata, czy klub dla wampirów (wtf?))
muzyka naprawdę uratowała ten film!

ocenił(a) film na 8
malenstvou

akurat wątek z dziewczyną nawet mi się podobał, fajnie, że Lestat znalazł towarzyszkę nie-życia ;) (tak to zawsze taki biedny latał ;P)

MataHari

Moze mi ktos podac tytuł piosenki ktora leci w tle podczas sceny kiedy samochody zaczynaja sie zjezdzac na koncert na pustyni, taka fajna mocna nuta. Nigdzie tego nie znalazlem

ocenił(a) film na 6
Dariusz_Klepacz

Jest to Disturbed - Down With The Sickness

ocenił(a) film na 5
MataHari

Muzyka zdecydowanie najgorszym aspektem filmu, choć reszta też bynajmniej nie prezentuje się wysoko.

MataHari

Dlatego nie powinnaś oceniać filmów!! Dziesiątka oznacza arcydzieło. Jeżeli film, który wg Ciebie zasługiwał na czwórkę, a ty za ścieżkę dźwiękową wystawiłaś maksimum, to za przeproszeniem, jesteś osobą, która nie powinna mieć prawa do wystawiania ocen. Przepraszam, za moją może ostrą reakcję, ale uważam, że wystawienie filmowi 10-ki powinno być ugruntowane czymś więcej, niż wrażeniami słuchowymi.

ocenił(a) film na 10
leifysbrutalson

Odezwał się znawca filmów

ocenił(a) film na 10
leifysbrutalson

Dlatego nie powinneś się tu udzielać

MataHari

Nie no to świetnie że oceniłeś film na 10 myśląc jedynie o ścieżce dźwiękowej, oby więcej taki użytkowników jak Ty a filmweb będzie się rozwijał na lepsze...

użytkownik usunięty
MataHari

Czy Ty się z rzycią na głowy zamieniłeś (-aś)? Jakim trzeba być skończonym idiotą, by oceniać film na 4/10, ale dać 10/10 czyli MAX za samą muzykę, idź proszę umrzyj gdzieś indziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones