PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 040
ocen
7,5 10 1 267040
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Mam nadzieję, że dobiorą dobre głosy, bo polskie głosy z filmów Disneya są wśród fanów uważane za ładne, ale nudne, mało charakterystyczne. watch?v=-KlImgQOfjA
watch?v=MHyEIksZoV4
Jedynie Natalia Kukulska i Edyta Górniak zajmują wysokie miejsca w rankingach.
Do roli Elsy potrzeba kogoś z dobrym głosem, bo w oryginale dubbinguje ją Idina Menzel.
watch?v=gAyacUBQAVw
Może Dorota Osińska, Kasia Stankiewicz, Georgina Tarasiuk, Justyna Steczkowska?

Z Anną jest łatwiej, bo Kristen Bell jest lepszą aktorką niż śpiewaczką.
watch?v=gS5uNApe4es
Jej głos jest dziewczęcy, jasny i lekko piskliwy.
Monika Szostak nadawałaby się, ale jej głos jest za dobry. Może Ada Szulc? Jej głos jest podobnie... żabowaty.

Mam nadzieję, że:
1. nie będą skąpić i jeśli trzeba zatrudnią po dwie osoby: jedną do kwestii mówionych, a drugą do śpiewania
2. nie dadzą do roli Elsy jakiejś Honey czy innej Julki, ale kogoś z dobrym beltingiem
3. nie będą kopiować oryginału, ale go zinterpretują na swój sposób.

ocenił(a) film na 10
zora_filmaniak

Polskie dubbingi w przypadku bajek Disneya są najlepsze, więc myślę, że i tym razem możemy im zaufać ;)

marteczka_m89

Wiesz ja na miejscu Anny dała Julie Kamińską,która świetnie zdabingowała Roszpunkę a śpiewać też może :)

ocenił(a) film na 10
zora_filmaniak

według dubbingu polskiego zwiastuna, to głosu Annie użyczy (chyba) Agnieszka Pawełkiewicz, a Kristoff'owi Paweł Ciołkosz...

ocenił(a) film na 9
Chanelka_2_2

Paweł Ciołkosz może być, ale mam nadzieję, że zmienią Agnieszkę Pawełkiewicz, bo jej głos totalnie nie pasuje do Anny moim zdaniem ._.

ocenił(a) film na 6
Oncall_

Agnieszka brzmi spoko, ale ja mam serdeczne dość Pawła Ciołkosza. Nie dość, że podkładał głos pod Jacka Frosta, to teraz jeszcze pod Kristoffa >.>

ocenił(a) film na 9
SweetNightmare

hej jako Jack byl spoko a do teo goscia tez ^^

ocenił(a) film na 6
Zocha212

No, akurat jako jack był ok i nie jego głos nie był aż tak bardzo wnerwiający, ale już przy dubbingu Dippera Pinesa dał do do wiwatu.
Ogólnie denerwuje mnie ta jego wszechobecność, no i ta denerwująca wersja jego głosu o ta http://youtu.be/X67OrWjb-Oo?t=3s

ocenił(a) film na 9
SweetNightmare

no tak tu przesadzil O.o i to bardzo

ocenił(a) film na 6
Zocha212

Dlatego tego aktora nie lubię >.>
I zdaje się, że mnie on prześladuje. W sensie, że coraz częściej dubbinguje różne postaci w filmach Disneya, Dreamworksa, pól biedy jak to są postacie drugoplanowe, które nas mało obchodzą, ale jak przyjdzie mu dubbingować postacie pierwszoplanowe... to masakra po prostu.

ocenił(a) film na 9
SweetNightmare

no tak ale jak bedzie z Kristofem to zdecyduje rezyser dubingowy :)

ocenił(a) film na 6
Zocha212

Myślę, że to raczej zostanie, już niewiele czasu do premiery zostało, zwykle w tych pierwszych trailerach są jacyś aktorzy zastępczy. Ale coś mi się wydaje, że oni chyba zostaną.

ocenił(a) film na 9
SweetNightmare

Tez tak mysle ale wszystko sie jeszcze moze zdarzyc ;)

ocenił(a) film na 6
Zocha212

Oby, ale jeśli już ma zostać tak jak jest, to mam nadzieję, że będzie trzymać klasę.

ocenił(a) film na 9
SweetNightmare

Zostanie bo zostało za mało czasu na zmianę obsady... Zgadzam się że Anna ma kiepski głos, lepszy ma bałwanek.

ocenił(a) film na 6
JanetJ777

Właśnie...
Mnie głos Anny nie przeszkadza, jest przeciętny.

ocenił(a) film na 9
SweetNightmare

W Jacku nie podobała mi się jego sztuczna radość i zdziwienie...

ocenił(a) film na 6
JanetJ777

Mnie nie podoba się głos Pawła Ciołkosza, więc...

ocenił(a) film na 10
zora_filmaniak

poczekamy do premiery, zobaczymy i ocenimy, może nie będzie aż tak źle :)
według mnie trzeba dać temu dubbingowi szansę :D

ocenił(a) film na 9
Chanelka_2_2

Masz racje,chce tylko wiedziec jak Pawel Ciolkosz poradzi sobie w spiewaniu w koncu to chyba beda tam jakies piosenki jak w zaplatanych :)

ocenił(a) film na 10
Zocha212

Możliwe jest też, że Paweł Ciołkosz będzie podkładać głos w kwestiach Kristoffa, a kogoś innego wynajmą do śpiewania partii wokalnych :)

ocenił(a) film na 9
Chanelka_2_2

Tak jak w Roszpunce ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones