PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 231
ocen
7,5 10 1 267231
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Ale zauważyłam że większość z nas pomija Annę. To że reżyserzy poświęcili jej więcej czasu niż Elsie, chyba
nie znaczy że mniej ją lubimy. No chyba że ja o czymś nie wiem?

użytkownik usunięty
filmomanka_6

Oczywiście, że Annę uwielbiamy (przynajmniej ja), ale jak słusznie zauważyłaś - Annie poświęcili więcej czasu. Elsy było za mało i po prostu czujemy jej niedosyt, dlatego częściej o niej mówimy :)
Anna jest naprawdę świetna.

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

No co ty, dla mnie Anna jest nawet ważniejszą i bardziej ciekawą postacią, ale cuż, miłość nie wybiera :D

foxbond

cóż* :D

ocenił(a) film na 10
Sebek7771

fuk me, i ja biorę udział w IV siedleckim dyktandzie :D

filmomanka_6

Ja dostalam duzo Anny i bardzo ja lubie, ale ogromnie przypomina mi Roszpunke (nie chodzi o wyglad). ALe nie ukrywam, przy mojej (zwyczajnej kobieco-przyjacielsko-siostrzanej) milosci do Elsy uwielbienie Anny sie chowa. I nic na to nie poradze. Nie dosc, ze mam niedosyt Elsy, to jeszcze widze w niej siebie :D

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Dla mnie Elsa ma po prostu charakter idealny :)

ocenił(a) film na 9
filmomanka_6

Ja Anny nie lubię, przykro mi. Możecie mnie zhejtować, ale nie trafia do mnie ta postać. Może to przez porównanie do perfekcyjnej Elsy, może przez to, że nie rozumiem ludzi z takim niefrasobliwym, zabawowym charakterem. Tak "na rozum" mogę jej współczuć, podziwiać jej poświęcenie, cieszyć jej szczęściem. Ale nie mam dla niej nawet 1% sympatii, jaką żywię do Elsy.

Irma100

Popieram;) Tylko nie będę mówić, że nie lubię Anny. Po prostu nie żywię do niej takiej sympatii jak do Elsy. Czasem mnie nawet irytuje. [Zepchnęła swoją siostrę na rolę drugoplanową;]

ocenił(a) film na 9
marianna12345

Mnie irytuje non - stop;)

Irma100

Mnie nie, ja ją po prostu lubię, ale nie tak jak Elsę;) Ubolewam nad tym, że Elsa jest bardziej drugoplanowa...

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Ja bardzo lubie Anne, ale jak wsześniej lvy napisała:"Elsy było zamało i poprostu czujemy jej niedosyt" :)

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Lubię Annę i to bardzo, ale Elsa ma poprostu coś takiego w sobie....Nie umiem tego określić xD. Zresztą tak jak wszyscy czuję niedosyt .

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Ja bardzo lubię Anne nawet strasznie ale Elsa bardziej mi przypadła do gustu od samego początku jak już ktoś pisał ma te coś w sobie;-)

ocenił(a) film na 10
Elsa5389

Ma tę moc ;)

ocenił(a) film na 10
foxbond

Foxbond pisałam ci już o co mi chodzi z tym " ma te coś w sobie" ale jeśli mnie tak dręczysz to "ma coś niezwykłego w charakterze";-)
myślę że odpowiada..

ocenił(a) film na 10
Elsa5389

Fakt, to znowu ty. Nie, ja wiem o co Ci chodzi, zresztą nie ty jedna tak piszesz. Po prostu słuchałem soundtracka i akurat czytam "ma te coś w sobie", a w słuchawkach "[Elsa:] Mam tę moc" :)

Mam świadomość, że większości z was (tak jak i mi) nie chodzi o jej magiczną moc, tylko właśnie "to coś" ;)

ocenił(a) film na 10
foxbond

Spoko;-)

filmomanka_6

Zgadzam się z tobą. Bardzo lubię Annę i szkoda, że często jest lekceważona przez fanów.

ocenił(a) film na 10
ihatemondays

Anna jest smutną postacią. Tak jak była traktowana po macoszemu przez rodziców tak teraz jest identycznie traktowana przez fanów. Elsa faworyzowana przez rodziców ma teraz podobnie z fanami ;)

foxbond

Coś w tym jest :)

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

Anna (a także Olaf) wprowadzają dużo humoru do animacji bez tego film byłby o wiele smutniejszy.
Aleee i tak jeśli o mnie chodzi najlepiej zrealizowaną postacią jest Elsa.

ocenił(a) film na 10
filmomanka_6

jeśli o mnie chodzi z samego początku moją faworytką była właśnie Anna, nawet "Do you wanna build a snowman" było pierwszą piosenką, jaką zaczęłam odsłuchiwać. kiedy przyszła pora na "Let it go" całkowicie zakochałam się w Elsie, aczkolwiek sympatia do Anny jak najbardziej została :)

filmomanka_6

Ja uwielbiam obydwie. Podejrzewam, że popularność Elsy wśród dziewczynek bierze się tylko i wyłącznie z tego, że ma moc lodu i jest minimalnie ładniejsza. Zwłaszcza w niebieskiej sukni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones