PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259532}

Krew za krew

Seraphim Falls
6,6 7 107
ocen
6,6 10 1 7107
7,0 3
oceny krytyków
Krew za krew
powrót do forum filmu Krew za krew

Obejrzałem ostatnio film "15.10 do Yumy" i on wyznaczył mi wzorzec do porównania innych tego gatunku filmów do niego samego, i stwierdzam że jak narazie żadna taka produkcja nie dorasta mu nawet do pięt...Oczywiście biorąc produkcje tego gatunku filmów z naszych czasów a nie klasyki bo to już inna bajka...Szkoda że tak mało tego rodzaju filmów wychodzi a jak już to niezbyt specjalnych i nie porywających, tak jak właśnie ten tutaj "Krew Za Krew" Czyż western nie powinien być dziki, szybki, nieprzewidywalny jak dziki zachód??? bo wg. mnie taki powinien być western, szybki i z masą zwrotów akcji. Niestety "Krew Za Krew" taki nie jest...

furror81

Western powinien być przede wszystkim solidnym widowiskiem. Akcja nie musi dziać się szybko, nie potrzeba wielu zwrotów akcji, aby film okazał się doskonały. Owszem gdyby porównać KREW ZA KREW z 3:10 DO YUMY to ten drugi wypada lepiej, co nie znaczy że powyższy film jest kiepski. To typowe kino zemsty, bez żadnych niedociągłości, naciągniętej fabuły (co mozna zarzucić filmowi z Balem i Crowe). Czy Dziki Zachód był dziki, szybki, nieprzewidywalny? Nie sądzę. KREW ZA KREW jest dobrym filmem, z dobra gra aktorską i mimo, ze nie ma tam spektakularnych strzelanin, niesamowitych pościgów to jest to solidny western, który nie jest nudny i śmiało mozna polecić do obejrzenia nie tylko fanom gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones