PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6892}

Krull

1 418
chce zobaczyć
Krull
powrót do forum filmu Krull

Dawno temu oglądałem ten film, ale wczoraj postanowiłem go sobie odświeżyć bo był nadawany na kanale Zone Europa. Ogląda się to wyśmienicie, choć na początku film jest nieco nudny. Ale od momentu jak nowy król odnajduje rabusiów i wędrują oni przez las całą grupą to film zaczyna być co raz ciekawszy i wciągający, zwłaszcza, że spotykają kolejne ciekawe postacie np. jednookiego cyklopa albo niewidomego czarownika.
W ogóle film jest świetnym połączeniem fantasy i sci-fi. Niedawno oglądałem filmową wersję "He-Mana", która była raczej słaba w porównaniu z "Krull'em" bo akcja działa się na Ziemi. A przecież "He-Man" powinien walczyć na jego planecie. I właśnie w filmie "Krull" to jest dobrze, że akcja dzieje się gdzieś na innej planecie, jest coś ze sci-fi typu "Gwiezdne wojny" i coś z filmów fantasy w stylu "Conana". No i jeszcze kilku ciekawych i znanych aktorów. Z przyjemnością się to oglądało. Wystawiam mocną ocenę 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones