PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141977}

Krwawy sport 2

Bloodsport 2
5,9 1 509
ocen
5,9 10 1 1509
Krwawy sport 2
powrót do forum filmu Krwawy sport 2

O wiele, wiele lepsza

użytkownik usunięty

Była część, w której grał Jean-Cloude Van Damme a nie z tym innym kto się ze mną zgadza że tamta część była lepsza niech napisze.

Ja sie zgadzam calkowicie. Co to za Krwawy sport bez van Damme'a. Beznadziejny film.

Gryzli

A mnie sie bardzo podobal Krwawy sport II z Danielem. Uwielbiam ten film:)

ocenił(a) film na 8
kalina00

Mnie również. Jeden z lepszych obrazów kina kopanego z lat 90 - tych. Walki są na prawdę na wysokim poziomie, a i samej fabule nie wiele można zarzucić. Polecam. 8/10. Aczkolwiek przyznaje że pierwsza część była ciut lepsza - absolutny klasyk kina karate.

ocenił(a) film na 8
holstensa

Pierwsza czesć lepsza ale druga też warto zobaczyć...

ocenił(a) film na 7
Uras

Pierwsza część daję 8/10
Druga część daję 7/10
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
jeanclaudvandamme21

wiem że sentymentalnie podchodzicie do sprawy i film z Van Damme oceniacie lepiej ale prawda jest taka że są to filmy na tym samym,wysokim poziomie. Sam jestem fanem J.C.V Damme ale muszę powiedzieć że 2 i 3 nie są gorsze od bloodsport 1.

mariio18

a ja twierdzę ,że część 2 jest o niebo lepsza od 1, poziom gry aktorskiej głównego bohatera jest 10 razy lepszy od Van Dama ( mimo ze go kocham i w ogóle) no i fabuła jest naprawdę niezła. Przede wszystkim jednak walki, choreografia, ciosy, wysublimowanie są dużo lepsze, duuuuużo

darekbojczuk

A co się stało z głownym bohatrem z pierwszej części.

hubi1994

yyy. ma 52 lata?

ocenił(a) film na 5
mariio18

Jedynka ma lepszy klimat. Dużo lepiej pokazany trening.
Van Damme pokazał w swoim filmie więcej talentu, albo miał lepszą
choreografię walk. Bolo to dużo lepszy i ciekawszy antagonista.

Filmy dzieli sporo.
Krwawy sport 1988 Imdb 6.8 przy 54tys. głosów
Krwawy sport 2 1996 imdb 4.7 2 tys.głosów

kalina00

właśnie oglądałem Bloodsport 2 walki są naprawdę dobre ale końcówka dziwna Alex walczy z raną na brzuchu i jeszcze do tego Demon kontuzjuje mu nogę a ten powala go wykopem ale film dobry

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones