PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 651
ocen
6,9 10 1 159651
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

He he

ocenił(a) film na 10

Ciekawe kto zagra Księcia, Farah i "czarnoksiężnika". Tylko żeby nie znalazł się w obsadzie Orlando Bloom! PROSZĘ

bin_ladenek14

ja bym obstawiał Naveen'a Andrews'a (LOST) ale raczej do młodego księcia nie pasuje może bardziej do tego z Warrior Within/The Two Thrones...zaś pozostałych kto mógł by zagrać...nie zastanawiałem się ;)

bin_ladenek14

ja bym obstawiał Naveen'a Andrews'a (LOST) ale raczej do młodego księcia nie pasuje może bardziej do tego z Warrior Within/The Two Thrones...zaś pozostałych kto mógł by zagrać...nie zastanawiałem się ;)

ElvisNysa

Na pewno nie ten z LOST. Przede wszystkim jest za brzydki, za niski, za mało utalentowany (co nie znaczy, że go nie lubię), inaczej zbudowany, nie poradzi sobie z tą rolą, wygląda staro. I to chyba wszystko!!! :D Byle nie Bloom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bin_ladenek14

Zgadzam sie tylko nie Bloom !!!!!!!!!!!!!..moim zdaniem w królestwie niebieskim sie nie spełnił :/

Kaileena_2

Co nie zmienia faktu, że Królestwo Niebieskie to dobry film(taki mały offtop;).
Co do roli Princa, to niestety może się skończyć na Bloomie, jest teraz na topie, zagrał w Piratach z Karaibów i zagra w kolejnych ich częściach, a wiadomo kto jest producentem tej serii...

Vulcano

Ale w "Piratach" zagrał też Johnny :D I kurcze, nie gadajcie, że staro wygląda... on jest idealny do tej roli. Dobry, dobry aktor!!! :) Wiem, że się po raz setny powtarzam, ale co tam!...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones