PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 648
ocen
6,9 10 1 159648
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Ciekawe czy powstanie kolejny film? Książę Persji:Dusza wojownika, gra była zarąbista!!! Jak by
się postarali to film również byłby super!!! Myślę że Książę Persji:Dusza wojownika to dobry
materiał na film. Nawet lepszy niż Piaski czasu. Także będę trzymał kciuki z ten projekt, by doszedł
do realizacji. Nawet pozwoliłem sobie dobrać główna obsadę. Książę Persji - Taylor Kitsch (albo
Jake Gyllenhaal ) Shahdee - Eva Green (ewentualnie Ashley Greene albo Gina Carano ),
Kaileena - Megan Fox ( ewentualnie Kate Beckinsale albo Evangeline Lilly ). A kogo wy byście
obsadzili ?

pionder23

Nie powstanie.

pionder23

Kolejną częścią powinna być Zapomniane Piaski, a nie Dusza Wojownika.

ocenił(a) film na 10
Pathetik9946

pionder23 ma racje Dusza Wojownika jest oficjalną kontynuacją Piasków Czasu. Chciałbym przypomnieć, iż Zapomniane Piaski zostały wydane w 2010 roku, czyli po rzekomym zamknięciu trylogii Piasków Czasu. Zapomniane Piaski to interquel rozgrywający się miedzy Piaskami Czasu a Duszą Wojownika i nie wnosi do ogólnej fabuły całej serii, nic prócz wyjaśnienia dlaczego Książę staje się mroczny i zgorzkniały. Trzeba zauważyć, że przed wydaniem Zapomnianych Piasków, fabuła trylogii była i tak przejrzysta i spójna. Nie trzeba tu było niczego uzupełniać (takie jest moje zdanie), aczkolwiek to dodatkowe kilkanaście godzin gry, wzbogacony system walki, ulepszeń postaci. Gra w Zapomniane Piaski była przyjemna, lecz jestem zdania, że tzw. Trylogia Piasków Czasu powinna była pozostać trylogią.

Greg_fw

Wzbogacony system walki? Raczej uproszczony, i to do granic możliwości.

ocenił(a) film na 10
pionder23

powinna być następna część! a gra now ateż

użytkownik usunięty
agahub37

film dobrze sie nie przyjal i warrior within nie powstanie... a szkoda, bo 2 czesc moglaby byc zajebista. nie wyobrazam sobie jednak gyllenhaala w roli księcia bad ass'a, prince, jak pamiętamy z 2 czesci gry, nie byl juz mlokosem, tylko wkurzonym zabijaka. niestety gyllenhaal nie ma tego wypisanego na twarzy, wiec... roznie by to moglo byc. mozemy byc pewni... PoP 2 nie bedzie... dzieki nam, odbiorcom. Mam tylko nadzieje, ze 4, ostatnia czesc riddicka zostanie nakrecona, choc na razie wiemy tyle, ze film nie zarobil zbyt wiele i zostal naprawde zmieszany z blotem. to my, widzowie-konsumenci napedzamy rynek filmowy, muzyczny i tylko od nas zalezy czy seria bedzie kontynuowana czy zakonczy sie na 1 i ostatniej.

ocenił(a) film na 10

Jake dałby sobie radę ;) szkoda że nie będzie ;( nie mogliby przerwać serii Riddicka w takim momencie. a skąd wiesz że 4 są? no niestety że ludzie są idiotami...

ocenił(a) film na 8
agahub37

Właśnie, niektórzy nie znaja się na filmach i przez nich jest jak jest... A szkoda, myślę że te filmy naprawdę były dobre i mogłyby mieć kontynuacje. Ale dzisiaj jest tak że badziewia mają więcej oglądalności niż jakiś hicior... A czemu ? Bo ludzie zrobili się wybredni. Kiedyś lepszym okiem patrzono na tego typu filmy. Dzisiejsze pokolenie jest zbyt rozpuszczone i kapryśne ! Porażka...

użytkownik usunięty
pionder23

bo dzisiaj ludzi jara cos takiego jak obecnosc- wyjatkowe gowno. ja pamietam jeszcze premiere pitch black, choc mialem wtedy 10 lat. takich rzeczy sie nie zapomina, serii gier i filmow zwiazanych z dziecisntwem. trylogii riddicka bede bronil zawsze jak lew.

ocenił(a) film na 10

Riddick zajebisty wiadomka , ale mi Obecność akurat się spodobała.

użytkownik usunięty
agahub37

Kwestia gustów, wiadomo, ale ten film nie wniósł absolutnie nic nowego do gatunku, nie rozumiem jego "fenomenu" i chyba nigdy nie zrozumiem.

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie w sumie był dobry. Może nie wnióśł nic nowego jak mówisz, ale jego elementy grozy były chyba najlepsze. Czyli można powiedzieć że jego ''fenomenem'' jest to, że jest (chyba) najstraszniejszy ;) Przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 10
pionder23

yebać ich, ważne że garstka docenia prawdziwe dzieła ;)

ocenił(a) film na 8
agahub37

Dokładnie, dobrze mówisz ;)

ocenił(a) film na 10
pionder23

osobiście teraz próbuję w Fallouta 1 pograc ale ciężko xd i w alana ale strasznie ekran ruchliwy...

ocenił(a) film na 8
pionder23

Nie będzie. Film nie odniósł takiego sukcesu by zainwestowano w kolejną część. Zresztą nawet gdyby ją zrobili, to by przerobili fabułę na mniej mroczną i mniej ciekawą tak jak zrobili to przy piaskach czasu.

pionder23

Oby nie powstała.

ocenił(a) film na 9
pionder23

ja myśle że kolejnym tytułem będzie "Książę Persji: Podbuj Ci..py Taminy"

ocenił(a) film na 8
pionder23

do roli Kaileeny Evan Rechel Wood bardziej mi pasuje. Do reszty się zgadzam i myśle że Eva Green zajebiście zagrałaby Shahdee ;D
Ale jak widać mineły dwa lata od wpisu na ten temat i kontynuacji jakoś nie widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones