PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 687
ocen
6,9 10 1 159687
5,2 15
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Uważam że najlpeszy jest Warrior within. Gdyby powstał film na podstawie tej gry to z pewnością złamał by powszechne zdanie że ekranizacją gry komputerowej musi być skazana na porażkę. Pozostałe części były za bardzo bajkowe. Warrior within jest najbardziej naturalny z wszystkich pozostałych princów i ma najlepszą fabułę którą tworzą wiele zaskajujących zwrotów akcji. Po za tym bohater ulegał emocją i nie był idealnie dobry jak w pozostałych częściach. Chociaż trzeba też przynać że warrior within jest najmniej podobny do oryginału ale i tak uważam że tego filmu nieprzebiłaby żadna dotychczasowa ekranizjca gry.

MaX_34

tutaj sie z toba zgodze gdyby powstala ekranizacja WW to zaden film o grze komputerowej niemial by takiego klimatu owianego mrokiem ;D

MaX_34

Ehh chcialbym zeby tak bylo (swoja droga ja tez najbardziej lubie WW) ale gra to gra polegala na mordowaniu wrogow z niezwykla brutalnoscia w filmie nie musi sie to udac. Jak niewiezycie odsylam do komentarzy Bloodrayne, Doom, Silent Hill, Resident Evil. Nie chce zeby ktos zniszczyl moje dobre zdanie o PoPie tylko przez to ze ktos znow nieudolnie zekranizuje gre. 1 i 3 czesc sie nadaje bo nie polega na przecinaniu sie przez wrogow (niestety) a na fabule. Czesc 2 ciezko zekranizowac ze wzgledu na to jak rozdzielic brutalnosc moze byc jej za duzo lub za malo. Chcialbym to zobaczyc ale czy warto? Czekam zniecierpliwiony na 1 czesc a pozniej sie zobaczy

ocenił(a) film na 9
MaX_34

hmm sam nie wiem ....chyba warrior within i two thrones powaliło mnie na kolana w tym samym stopniu

ocenił(a) film na 5
angelomafia

Wiadomo - najlepszy WW. Świetny ciężki klimat i do tego muzyka grupy Godsmack. Walka została postawiona na 1 miejscu w tej części i to się sprawdza. Na 2 miejscu u mnie jst SoT a za najgorszą uważam T2T. Próbowano zmiksować SoT i WW i nie wyszło to najlepiej... A co do ekranizacji WW myślę że jeśli podszedłby do tego dobry reżyser i miałby na to kupę siana, i ambitnego nieznanego aktora wydaję mi się że mogłoby się to udać. Arrow wymienił/a kilka filmów które miały podobną budowę ale wyszły z tego gnioty ale powiedzmy sobie szczerze - do tych filmów nie podchodzono poważnie. Chociażby Bloodrayne czy Doom które wymienił/a Arrow. Można było zrobić z tego hity ale jakich reżyserów do tego zaangażowano... Myślę że wystarczy wymienić nazwisko Boll i wszystko jasne...

ludwisiu

ja sie nie zgadzam ;D choc musez przyznac że klimat w PoP:WW jest jeden i niepowtarzalny , choc sama gra ( przeszedlam 3 razy ) ma fabułe ( według mnie ) gorsza od SoT lub TT , WW zostal stworzony po to by pokazac metamorfoze Księcia z potulnego i grzecznego chłpoczyka w maszyne do zabijania z zimną krwią , a co do samej ekranizacji , mam nadzieje ze tego nie spieprzą bo naprawde szkoda by bylo tak wspaniałej serio jaką jest Prince of Persia , a co do filmu , ciekawe jak się będą zwracac do księcia inni bohaterzy poniewaz w grze jest bezimmieny ... pożyjemy zobaczymy :DD

A_Bit_Closer_To_Heaven

WW jest swietny, ale SOT tez jest bardzo dobre;] TT jeszcze nie skonczylem wiec nie bede sie wypowiadal. Co do filmu to mam nadzieje ze bedzie dobry, a ze nie rezyseruje go pewnien nieudacznikz niemiec to jakas nadzieje mozemy miec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones