PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 648
ocen
6,9 10 1 159648
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Tak więc umiescilem plakat :) ale nie wiadomo kiedy sie pojawi :/ Ale nie wiem czy jest on prawidlowy :) pewnie robiony przez fanów ale zawsze jakis :) Widzimy ksiecia z gry komputerowej logo walt disney przedstawia i napis in theatres winter (wiosa) 2006 czy to prawda nie wiem swoja drogą Pozdrowienia dla kaileeny ;D

ultimate

Ojej :D Pozdrowienia dla mnie!!! Dzięki Ult!mate :* Dla mnie ten plakat to podróbka, ale fajnie by było, żeby coś się wreszcie nowego ukazało ;) Pozdróffffka! :*

Kaileena_Farah

Aha... i dodałam cię do ulubionych!!!!!! :P Tak dla twojej informacji...

Kaileena_Farah

Wyluzuj kobieto :P:P
7 postów pod rząd to przesada troszkę :P

ultimate

Aha! I ja też miałam wrzucić ten plakat, ale nie chciało mi się go pomniejszać :P Do "zobaczenia" na forum :* (i mam nadzieje na seansie filmu (-_-)

ultimate

Aha... wyrzucili nas z forum z tą dyskusją to może tu pogadamy o filmie?? :) Albo napisz na moje gg, tak będzie łatwiej!

ultimate

Ja sporo różnych rzeczy powrzucałam na stronę, zobaczymy kiedy to dodadzą XD !!!!!

ultimate

Czekamy więc na oficjalny plakat i na obsadę tego już kultowego filmu;) Pozdrówka dla Kaileeny i Ultimejta:D

Vulcano

Film będzie niewątpliwie kultowy, Vulcano :) Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl, że może jednak będzie XD Thx za pozdrowienia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones