PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 679
ocen
6,9 10 1 159679
5,2 15
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Zróbmy sobie małą ankietę. Jaki jest twój ulubiony prince nowej generacji (pomijając 1,2 i 3D). Dla przykładu moja lista wygląda tak:
1.Sands of Time (1 miejsce za łamigłówki, klimat i świeżość, innowacje i cudowny OST)
2. Revelations (za (troche gorszy od SoT) klimacik i zmiany)
3. The 2 Thrones (3 za miejscami monotone levele i lekko naciąganą fabułę(chociaż bardzo cieszył mnie powrót Farah))

daniel1301

Dla mnie najlepsze jest PoP SoT. Pozostałe dwie części są dobre, ale do jedynki się nie umywją nawet!

ocenił(a) film na 10
Kaileena_Farah

Wszystkie części są jak dla mnie świetne z tymże trzeba się przyzwyczaić do klimatu. WW przedszedłem 3 razy zanim wyszedł TT, potem przeszedłem 2x TT i zacząłem od razu grać w SoT. Po przejściu SoT zapodałem sobie WW. Od razu wyłączyłem bo po prostu mi sie nie chciało w to grać, chociaż jak przechodziłem pierwszy raz WW to spędziłem 14 godzin nad tą grą i mnie strasznie wciągnęła. Wychodzi na to że WW byłoby zupełnie inną grą gdyby nie nasz Prince. Teraz przechodzę jeszcze raz SoT, a jak bede miał nowego kompa to sobie przejde sobie z chęcią jeszcze raz całą trylogię =].

ocenił(a) film na 10
bin_ladenek14

heh zapomniałem o ulubionej części ;). Wszystkie są boskie =]

bin_ladenek14

Oczywiście SoT - baśniowy klimacik rodem z 1001 nocy. Zresztą inne też są super:)

bin_ladenek14

skoro tak dobrze znasz te ger to mam do ciebie pytanko czy w WW są 2 zakończenia a jak tak to jak zrobić te drugie

ocenił(a) film na 9
daniel1301

Trójki nie wezme pod uwage bo niemiałem okazji w nią zagrac ale z pozostałych części. hmm.....
do niedawna po przejściu WW byłem pewien że SoT jest niedo pokonania jednak gdy zagrałem se w "piaski" poraz kolejny to jednak stwierdzam że dwójka jako gra jest znacznie lepsza (choć ma więcej błedów).

Obiwan

a wiesz może czy w WW są dwa zakończenia jak tak to co trzeba zrobić żeby było to drugie bo do tej pory prince zabijał kailine i dahaka zabierał mu amulet i koniec a słyszałem od kumpla coś o drugim zakończeniu

ocenił(a) film na 9
aras1992

Drugie zakończenie... Wystarczy że odnajdziesz wszystkie postumenty zwiększające zdrowie (jest ich 9).Dzięki temu zdobedziesz Water Soword którym możesz pokonać Dahakę no i obejzec drugie zakończenie :]

ocenił(a) film na 10
Obiwan

heh fuksem na normalu dahake pokonałem, pokonał go ktoś może na hardzie? jeszcze nie próbowałem z nim walki na tym poziomie trudności

bin_ladenek14

Ja zdecydowanie faworyzuje princa z 2 ^^..(i 1:))

ocenił(a) film na 5
bin_ladenek14

Przeszedłem na hardzie dahake ale wierz mi spędziłem nad nim więcej czasu niż przejście całej gry :D

daniel1301

Dla mnie najlepszy jest Warrior Within...
Ten klimat beznadziejności... ^^

Balduran

bezapelacyjnie postać księcia z PoP WW jest najlepsza .....choć to kwestia gustu=) ale napewno mooza najlepsza ( świetne przygywki Goodsmacka=)) hmmm napewno odpowiedzialny za walke Free-Form Fighting System i szata graficzna ( tak tak powiecie ze w PoP TTT tez to bylo ale malo zmienione....nie bylo tego smaczku czegoś nowego rozumiecie powtorka z WW) ............a jaka rola żenska wam sie podoba naj naj ;) bo mi kazda hyhyhy Monica Belluci w roli Kailleny cos wysmienitego i fantastycznego ") pozdro

ocenił(a) film na 7
Balduran

...nie wypowiem sie,ktora jest moja ulubiona,bo gralem tylko w 1, 2 i 3d...
...w jedynke gralem jak bylem smarkiem...wiec czuje do tej czesci sentyment i jest WIELKA!...gdyby nie ona,reszty by nie bylo...

Snaga_Przeklety

heh zapewne by niebyło....czy byla wielka ba=) i jest nadal mam ja na fonie =) pozdro

ocenił(a) film na 7
Cahir_Mawr_Dyffryn

...no tak na fonie...też miałem...i też SoT i WW...bardzo dobre części...he he...niestety grałem w nie tylko na komórze...

Snaga_Przeklety

Co do kobiet z POP(123)..najbardziej przypadła mi do gustu Kaileena^^....jest poprostu chodzącym sexsapilem(pewnie za sprawą monica bellucci)..a Farah to tylko z 1 w 3 wygląda nieciekawie :/(mówiąc delikatnie)

Kaileena_2

tak mhm Farah w TTT jest niezbyt niezbyt .....aczkolwiek niepogardzilbym taka znajoma hyh=)

ocenił(a) film na 5
Cahir_Mawr_Dyffryn

Najlepszą częścią zdecydowanie jest Warrior Within o czym świadczy ilość sprzedanych egzemplarzy (większa niż w przypadku SoT i TTT). Ja sam przeszedłem tę część ze 4 razy. Jak na mnie SoT jest zbyt hmmm "bajkowe" a TTT nie wniosło praktycznie nic nowego (nie licząc alter ego prince'a) a także nieudolnie próbowano wrócić do klimatu z SoT i uważam ją za najgorszą część. Mówi się że jesteśmy generacją MTV a zbuntowany i niegrzeczny Książe bardzo dobrze się do tego pasuje. Tak więc bez rzadnych wątpliwości stwierdzam że WW jest najlepszą częścią PoP jaka do tej pory wyszła.


Pozdro

ludwisiu

widzę że tobie Farah pod każdą postacia się podoba :DDD(albo jesteś mało wybredny :))

Kaileena_2

Raczej mało wybredny :) ale w sumie Farah z SoT-u wyglada jak animowana dziewczynka wiec mhm ona raczej odpada...o nie moj gust ze tak stwierdze ")

ocenił(a) film na 7
Cahir_Mawr_Dyffryn

Moim zdaniem grafa i fabuła jest najlepsza w Piaskach Czasu, a ogólnie najlepsza to Dusza Wojownika. Jest mroczna, (takie gry lubię :) jest dużo combosów i rozmaitych hopu-siupów ;) no i Dahaka!

ocenił(a) film na 5
Macieyko

Ja do wypowiedzi Macieyko mogę jeszcze dodać że w WW genialnie dopasowana była muzyka zespołu Godsmack(z płyty Faceless)

Pozdro

ocenił(a) film na 6
ludwisiu

Dlaczego uważacie że PoP SoT jest najlepszą formą scenariusza i kwintesencją Prince of Persia ja stwierdzam jedynie fakt że najlepszą częścią jest WW(Warrior Within). Najlepsza ocena i podobno jedyna w swoim rodzaju na tym samym silniku powstały TT ta samam grafa jedynie nowe obiekty i wrogowie scenariusz nie za dobry bo zbyt szybko gracza przenosi do akcji początek niezły chwile później zabijają Kaliene itd...........Film powinienen obejmować zakres wszystkich histori princa i nagrać jak LotR sage trzech części......
Co do aktora typuje Johna Deppa

ocenił(a) film na 6
Bul0zor

Faktycznie Godsmack tam wymiata ludwisiu
wsumie to przedstawia tam i reklamuje swoją najlepszą płytkę

ocenił(a) film na 5
Bul0zor

No szkoda że w TTT zrezygnowali i z klimatu i tego typu muzyki :( Myślę że dla tych którzy w tą gre nie grali film SoT może się nie przyjąć...

ocenił(a) film na 5
ludwisiu

No szkoda że w TTT zrezygnowali i z klimatu i tego typu muzyki co byyło WW :( A co do filmu myślę że dla tych którzy w tą gre nie grali, film SoT może się nie przyjąć...

ocenił(a) film na 6
ludwisiu

"No szkoda że w TTT zrezygnowali i z klimatu i tego typu muzyki :( Myślę że dla tych którzy w tą gre nie grali film SoT może się nie przyjąć..."

nie przyjąć...no coś Ty Silent Hill jest niesamowicie zagmatwany chodzi mi tu o grę i grałem. Wczoraj byłem na SH movie i rzecz jasna utrzymany klimat itd ale film dla wielu niezrozumiały kto niegrał ten ma pewien kłopot :/ . A tu co wszystkim się podobał........Myslę że i w tym przypadku jakim jest PoP uzyska dobre opinie

Bul0zor

Warrior within oczywiście za klimat, walki dwa zakończenia i muzyke. piosenka która leci zawsze gdy princa goni Dahaka jest też na końcu Króla Skorpiona ale to tylko dodatkowa ciekawostka

ICEMAN_2

Dahaka jest na koncu krola skorpiona?? gdzie ;)

ocenił(a) film na 6
SamFisher

przeczytaj dokładnie piosenka która leci podczas ucieczki Ksiecia przed Dahaką równiez jest w "King Scorpion" apropo filmu czy aktor który ma grac princa to ten co został przedstawiony na filmwebie bo ja przez cały czas myślałem że niewzruszony Johny Depp będzie tym jedynym

ocenił(a) film na 7
Bul0zor

Zdecydowanie SoT. Grając w WW cały czas zastanawiałem się, gdzie tam właściwie jest ta Persia. Prince został. Nie podobała mi się taka zmiana klimatu - Persia ma być jak z baśni 1001 i jednej nocy, a nie takie coś :/ Gdyby do SoT dodać FF FS, to byłoby idealnie...

ocenił(a) film na 6
yaten_nyo

niezgadzam się z Tobą myśle że WW był obiawem geniuszu twórców Princa.....
" Persia ma być jak z baśni 1001 i jednej nocy, a nie takie coś :/"

*chcesz miec baśń z 1001 i jednej nocy to pograj sobie w Heroes 5 albo Orientalne Noce.....Mnie ogólnie podoba się Mroczny Klimat jaki prezentuje WW i taki właśnie oczekuje od filmu. Nigdy nie grałem w SoT bo miałem jak diabli Geforce 4 MX 440....teraz mam Radeona 9550 także powinno pójśc ale opieram się na recęzjach i opiniach graczy...
" Grając w WW cały czas zastanawiałem się, gdzie tam właściwie jest ta Persia. Prince został."

*Albo zajmowałeś sie mordobiciem i nic pozatym albo... wyłączałeś filmiki

Bul0zor

Ja traktuje tę całą trylogię jak jedną grę i wszystkie części oceniam je na równi.
Sands of time ma świetny klimat baśni z 1000 i jednej nocy. W Warrior Within widać że księciem wstrząsnęły wydarzenia z SoT widać to po klimacie gry, fabule i wyglądzie księcia. Two thrones jest połączeniem dwóch poprzednich części i (według mnie) doskonałym zwieńczeniem histori.

Kemen

Pierwsza stara klasyczna część :-) A co nie mozna ?? hehehe

daniel1301

Moim zdaniem najlepsza czesciami byly SoT i T2T, poniewaz byly najbardziej do siebie pasowaly, mialy po prostu najwiecej wspolnych ze soba watkow. WW po prostu za daleko dobiega od historii ksiecia, ale jakby niebylo jest wiecej combosow i tak dalej :>:>

daniel1301

Ten film będzie raczej dla fanów gry i szkoda że Bay go nie berzie reżyserował ten chłop zna sie na filmach! A co chodzi o gre miałem okazje grać w prawie wszystkie częsci nawet te z poczatku lat 90 i najleprzą częscią zawsze będzie SoT za oryginalność i zmiany, potem jest TT ale to już odgrzany kotlet w naleprzym stylu jaki można sobie wymarzyć, WW też nie jest zła ale jednak coś jej brakuje sam nie wiem czego!

ocenił(a) film na 8
mark3k

Warrior Within wymiata:)muza grywalnosc kombosy no zajebisty jednym slowem i najlepsza ze wszystkich czesci:)

daniel1301

Moim ulubionym jest The 2 Thrones poniewaz bardzo spodobalo mi sie alter ego ksiecia ;]

Ali_10

moim zdaniem postać Sand Wraith w którego zmienia się Książę po założeniu maski w Warrior Within jest zdecydowanie ciekawiej i mroczniej wykonana niż alter ego z TTT. Poza tym, cenię najbardziej właśnie za klimat, scenariusz (mistrzostwo), system walki (free form to najlepsze co mogło spotkać Księcia:)), muzykę oraz grafikę (która zdecydowanie lepiej wygląda - moim zdaniem - niż w TTT). Książę powinien być mroczny, mieć ludzkie problemy (no dobra... może nie każdego goni Strażnik Linii Czasu po mieście:P). Książę ma w tej części ludzkie odruchy, uczucia, on się nawet w pewnym momencie załamuje!!! Warrior Within był ostatnią częścią PoP, w której liczyła się jakość... mam wrażenie, że TTT wykonano w pośpiechu, niedopracowano... ale cóż:P pograć można:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones