PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6916}

Książę w Nowym Jorku

Coming to America
6,7 107 366
ocen
6,7 10 1 107366
6,4 18
ocen krytyków
Książę w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Książę w Nowym Jorku

Tak, ten film kojarzy mi się dokładnie z tym najpiękniejszym okresem kalendarzowego roku. Choć
być może fabuła bezpośrednio nie jest związana ze świąteczną aurą, niemniej produkcja ta
regularnie na przestrzeni ostatnich wielu lat pokazywana jest przez polskie telewizje właśnie gdy
zbliża się czas gwiazdki. Toteż nie powinno dziwić, zawsze podczas Świąt pokazywane są
najlepsze filmy. "Książę w Nowym Jorku" to przecież fantastyczna komedia, która jak uważam łączy
w sobie kapitalny humor, z dużą ilością mądrych i przydatnych na co dzień refleksji.

ocenił(a) film na 10
Magiczne_Swieta

Boże Narodzenie to najpiękniejszy okres kalendarzowego roku. Produkcje takie jak ta potrafią znakomicie budować świąteczną atmosferę i tworzyć przepiękny radosny nastrój, pobudzają uczucie nostalgii i sentymentu do lat dzieciństwa, a nade wszystko przypominają o tym jak wspaniałym przeżyciem są dla każdego z nas Święta i oczekiwanie na ich przyjście, o tym jak bardzo tęskni się za nimi przez cały rok.

ocenił(a) film na 10
Magiczne_Swieta

dobrze to ujeliście ja co roku podczas świąt oglądam Książe w Nowym Yorku poprostu wyjątkowy film bez którego święta nie były by w pełni udane ,pamiętam jak dawniej miałem na video nagrany ten film ciągle go oglądałem i to przez cały rok ,ale te czasy przeleciały i szkoda ze nie wrócą tamte dni....

Magiczne_Swieta

wypierdalaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones