PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683515}

Księga życia

Book of Life
7,6 30 985
ocen
7,6 10 1 30985
6,5 4
oceny krytyków
Księga życia
powrót do forum filmu Księga życia

Po pierwsze premiera w maju kpina , po drugie ten opis jest tak beznadziejny i nie prawdziwy , coz moze widzielismy inne filmy , po trzecie czekam na dubbing bo jestem przekonany ze ten film padnie bez orginalnych dialogow

ocenił(a) film na 8
persiq

Dokładnie!
Opis wzięty nie wiadomo skąd!

ocenił(a) film na 8
persiq

No niby coś w nim jest z tego, co było w filmie. Ale jako całość to rzeczywiście kpina.

ocenił(a) film na 8
persiq

Już kładę na ten opis. Ale premiera w maju to jakiś ponury żart. Myślałem, że w zeszłym roku premiera "Witaj w klubie" dwa tygodnie po rozdaniu Oscarów (gdzie zdobył swoją drogą trzy statuetki i miał szanse na kolejne trzy) to pojedyncza wpadka. W tym roku po "Inherent Vice" premiera "Księgi życia" jest już drugą kompromitacją, a końca nie widać, bo zarówno "Selma" jak i "Still Alice" wciąż nie mają ustalonych terminów premiery w Polsce. Mam nadzieję, że po ogłoszeniu nominacji polscy dystrybutorzy się opamiętają i będą w stanie zorganizować przynajmniej jakieś przedpremiery w kinach studyjnych.
I jak tu nie być "piratem" i oglądać filmy legalnie? Ja naprawdę chce dać im zarobić, chcę obejrzeć to w kinie, kupić bilet. Tylko na uczciwych warunkach, a nie lata świetlne po cywilizowanej części świata. Jak kupuje, dajmy za przykład, telefon długi czas po premierze to nie płacę za niego tyle samo ile płacę w dniu jego wyjścia na rynek. To samo powinno się tyczyć biletów, dvd, blue-ray'ów itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones