PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528662}

Księga miłości

The Devil and the Deep Blue Sea
6,4 3 124
oceny
6,4 10 1 3124
Księga miłości
powrót do forum filmu Księga miłości

Ona gra główną rolę, a On tworzy muzykę..... Gdyby nie to,że chyba pierw się wybiera obsadę, to obstawiałabym, że justin załatwił Jej robotę. Aktorka z Niej marna, jedynie nadaje się do grania ładnych panienek w komediach romantycznych.... Mam wrazenie,że próbują z Niej zrobić Julię Roberts.

Patianna

Biel jest producentem tego filmu i starała sie go nagrać od ponad 10 lat. Mówi o tym np. u Ellen.

AlfonsMucha

Czyli to ona załatwiła prace Justinowi:)

AlfonsMucha

To jeszcze lepiej. Tak serio to nie mam nic do nich jako pary, ani nawet do Jessiki bo wydaje się być zmiarę normalna i w porównaniu do innych gwiazd nie wpycha sie gdzie popadnie, ale trochę dziwnie to wygląda. Myślę, że gdyby się bardziej postarała to mogłaby być niezłą aktorką, a tak to leci na wyglądzie. Szkoda bo Justin jest utalentowanym piosenkarzem i dobrym aktorem i ona by też mogła byc tą dobrą. Taka para pięknych i zdolnych :)

Patianna

Prawda jest taka, że na wyglądzie długo już nie bedzie mogła polegać, więc albo się poprawi, albo właśnie bedzie robiła filmy, albo zniknie z kina całkowicie.

Patianna

a bo ona znowu taka piękna jest...

manowce

Moim zdaniem taka przecietna uroda dziewczyny z sasiedztwa. Ladny usmiech, niezla figura, taka normalna sympatyczna. Do hollywodzkiej pieknosci jednak jej daleko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones