PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601503}
6,4 2 165
ocen
6,4 10 1 2165
5,2 6
ocen krytyków
Księstwo
powrót do forum filmu Księstwo

Jestem wieśniakiem z krwi i kości. Film ten wzburzył mi krew do tego stopnia, że jeszcze nie ostygłem. Powiem króciutko. Super! Panie reżyserze przedstawił nam pan wieś baśniową. Skoncentrowaną wysoko jednak na tragedii społecznej. Kiedym ja widział coś radosnego o polskiej wsi w polskim kinie? Chyba byłby to tytuł, "Pan Tadeusz". Albo coś z dzieł rybnickiego KNF-u. Pani Grażyno Torbicka jesli dramaty są piękne, to ten film to feeria pięknych smutków.

ocenił(a) film na 5
eldamianus

Tylko czemu tak słabo zagrany ? Marniutko bardzo.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

Słabo zagrany ??? Po pierwszym seansie bylem zastrzelony poziomem gry calego szergu postaci, nie muszac ogladac Szycow I Karolakow nawet w drugim planie.

ocenił(a) film na 9
Batman_7

mnie też trafił..zdziwiłam się, że to co dobre, jest wstydliwe...się chowa przed oceną i dyskusją!

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

to oglądaj M jak M i inne arcydzieła tam świetnie grajOM :)

ocenił(a) film na 5
esoxlucius

Dzięki za radę, ale nie oglądam tego typu filmów.

ocenił(a) film na 9
eldamianus

zgadzam się! Szkoda,że puszczają takie filmy w środku nocy, a mózgojeby za dnia...

ocenił(a) film na 9
rekin_06

popieram!

krdor

A Ja niekoniecznie... wiem że rożnie bywa z czasem wolnym, ale jednak dobry film "lepiej smakuje" wieczorną porą...

ocenił(a) film na 6
eldamianus

Rybnicki to KFN, nie KNF.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones