Film

Rolling Thunder

1977 1 godz. 39 min.
6,5 458
ocen społeczności
6,5 10 1 458
734
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
Major Charles Rane wraca z wojny i dostaje kilka prezentów od rodzinnego miasta, gdyż jest bohaterem wojennym. Kilku... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Major Charles Rane wraca z wojny i dostaje kilka prezentów od rodzinnego miasta, gdyż jest bohaterem wojennym. Kilku chciwych bandytów decyduje się ukraść mu trochę srebrnych dolarów. Podczas napadu zabijają także jego żonę i syna oraz uszkadzają mu rękę. Major pragnie zemsty, dlatego też werbuje do pomocy swojego wojennego kompana Johnnego, aby spotkać się z bandytami w ostatecznej finałowej rozgrywce.

studio
American International Pictures (AIP)
inne tytuły
Kris Kristofferson miał zagrać rolę majora Charlesa Rane'a, z której to ostatecznie zrezygnował i ta przypadła Williamowi Devane'owi.
Gdy major Rane jedzie ze szpitala do domu, ma na sobie uniform z krótkim rękawem i granatową czapkę z daszkiem. Takie czapki nigdy niebyły częścią umundurowania Sił Powietrznych USA.
Gdy major Rane jest w barze ze swoją adoratorką Lindą, zamawia szklankę piwa. Podczas rozmowy z nią, bierze tylko jednego łyka, a potem decyduje się wyjść. Ale kiedy wstaje, jego szklanka jest prawie do połowy pusta.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.