PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 886
ocen
7,2 10 1 59886
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

Nie dałem rady

ocenił(a) film na 3

Pierwszy film od wieków, który musiałem wyłączyć w połowie. To nie dla mnie!

ocenił(a) film na 8
h3b4n

Czekaj... co zrobiłeś? Wyłączyłeś? Jakim cudem?

ocenił(a) film na 9
Pargus2000

Piractwo się szerzy... dobra, sam obejrzałem na ekino...

h3b4n

W takim razie oceniasz tylko połowę filmu... Następnym razem napisz, że połowa filmu Ci się nie podobała.

ocenił(a) film na 3
marzasz

ja uhu... raczej to nie "Szósty zmysł" żeby mnie końcówka zaskoczyła :/

ocenił(a) film na 5
h3b4n

nie zobaczysz do końca- tego się nie dowiesz..

h3b4n

Hehe... tu się właśnie mylisz....

ocenił(a) film na 3
marzasz

No nie czarujcie mnie, bo zaczynam żałować :) Chyba zobaczę do końca, ale Poczekam na dubbing PL, bo amerykański to żenada, od zawsze, począwszy od króla lwa, aż do teraz!

h3b4n

ale żeś Panie pojechał! nasz dubbing lepszy od amerykańskiego, bo amerykański to żenada!? nie licząc Shreka i pierwszej części Ice Age, to nasz dubbing wygląda często jak gra naszych róźnych "pseudo-aktorów" - czyli kompletnie nie do oglądania/słuchania...

użytkownik usunięty
h3b4n

Morgan Freeman.

ocenił(a) film na 9
marzasz

No wiesz jak połowa filmu się człowiekowi nie spodobała, to raczej reszta też nie. Trudno by się każdy męczył oglądając do końca coś co bije okropieństwem. Mi sie ten film spodobał, ale rozumiem że innym mógł nie przypasować.

MistrzSeller

Zgadzam się, ale musisz przyznać, że zakończenie w tym filmie jest jednak pewną niespodzinką...

ocenił(a) film na 9
marzasz

No tak, ale myslę, że jak ktoś się nie przekonał do tego filmu to nawet to go nie przekona.

ocenił(a) film na 9
h3b4n

Sam nie jestem pewnie w stanie obiektywnie ocenić tego filmu. Jestem maniakiem Lego ;) Dla mnie świetny film.

użytkownik usunięty
metka_shadowsong

po co komu obiektywna ocena? nie ma nic nudniejszego

ocenił(a) film na 3

Macie wszyscy umysl brzoskwinki, chodzą sobie żywe klocki lego i to już jest nieforemne, a to są krzywi bohaterzy. śmiesznie wyglądający, fabuła może zniewalać, ale wizualizacja powala, film do 11 roku życia Wy duże dzieci i zjeby!!!

ocenił(a) film na 4
h3b4n

bajka się rozkręca od połowy... ale początek fatalny rzeczywiście.

użytkownik usunięty
h3b4n

jesli umysl brzoskwinki uchroni mnie prze pisaniem takich debilizmo, to napewno jest opcja godan rozwazenia

ocenił(a) film na 3

określ się poprawną gramatyką, bo nie kumam o co cho...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones