PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 886
ocen
7,2 10 1 59886
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

Film będzie dla dzieci w wieku poniżej 12 lat i może dla NAJWIĘKSZYCH fanów Lego.Mowa tu o dorosłych bo sam film po zwiastunie wygląda, że jest zrobiony dla dzieci.

ocenił(a) film na 8
Mr_Apokalips

Może i masz rację, ponieważ jak zobaczyłem drugi zwiastun to mi się nie spodobały dialogi typu "Lord Biznes Planuje unicestwić plastikowy świat,ale nie wszystko stracone. Odnaleźliśmy wybrańca" - Wiwurtiusz albo "Możesz byś wybrańcem, wierzę w Ciebie" - żyleta. Tak mi się nie spodobały, że postanowiłem pójść na wersję oryginalną z napisami. Chociaż nie wiem, czy będzie. Ale ogólnie fabuła fajna.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
Mr_Apokalips

To chyba logiczne, że film na podstawie zabawki dla dzieci będzie filmem dla dzieci. Poza tym patrząc po trailerach to jednak chyba pojawi się jakiś humor dla starszych (w którymś trailerze słyszałem chyba cytat z terminatora).
Nie mówiąc już, że główny bohater tutaj jest takim zwykłym człowiekiem, którego uważają za wybrańca, co może być powodem dużej ilości fajnego humoru. Ja bym nie skreślał tego filmu po samych trailer. Na bank będzie dla dzieci, ale to nie znaczy, że dla starszego widza będzie beznadziejny (takie Padawańskie widmo, czy upadek Imperium też były dla dzieci, ale dorosłym te się to podobało)

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

poprawka - nie człowiekiem a chłopkiem ;)
W LEGO są ludziki albo chłopki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones