PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537050}

LEGO® PRZYGODA

The Lego Movie
7,2 59 886
ocen
7,2 10 1 59886
7,2 24
oceny krytyków
LEGO® PRZYGODA
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA

kiepska

ocenił(a) film na 5

Bylam z dzieckiem na tej beznadziejnej bajce...

ocenił(a) film na 9
rubia1988

1. Bajka to utwór literacki wierszowany, a to jest film animowany
2. Może opisz co ci się nie podobało. Bo sam komentarz "to jest bezndziejne" nic nie mówi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
rubia1988

Ty także musisz być niedowartościowaną osobą, skoro dajesz tak beznadziejne zdjęcia na swój profil.

ocenił(a) film na 5
KalekaMentalny

Ale co się dziwić jak ogląda się świat według kiepskich:d

rubia1988

Powiedziała osoba która dała 10 Taken 2

ocenił(a) film na 5
KalekaMentalny

porownujesz taken 2 do swiat wg kiepskich??? Hahaha żenada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
KalekaMentalny

Pewnie gratis było :)

rubia1988

Dobre :-)

rubia1988

Akurat "Świat wg Kiepskich" kiedyś trzymał poziom, bo był satyrycznym obrazem przeciętnego Polaka :D a że sie zrobiła chała, to inna sprawa.

+A co ma 'beznadziejne zdjęcie w profilu' do poczucia własnej wartości? Czemu Pan grandlord twierdzi, że jak sie ma głupi avatar, to od razu się jest niedowartościowanym człowiekiem? Nie ukrywam, zaintrygowało mnie to. To jakiś nowy odłam psychologii czy co? :D

ocenił(a) film na 5
mokfa

Dokladnie tak. a jesli chodzi o ocenianie avatara a nie filmu to osoba ktora to robi musi miec ze soba duzy problem. uznal ze jestem glupia bo mam taki avatar a nie inny;d żałosne

KalekaMentalny

Dawniej się mówiło kurtyzana :) :D

Nie wiem jak film ale gra na PC/konsole jest fajna, no moze nie tak fajna jak Mravel super Heroes ale fajna. Przy Herosach była bardzo długa i akcja za każdym razem była inna, nie tuzinkowa a i bonusów była cała masa. Lego przygoda jest typową grą na bazie filmu, czyli zarobić kase na tym samym od niechcenia...

KalekaMentalny

Tu się ocenia filmy czy zdjęcia profilowe? Btw, twój nick w 100% oddaje twoją osobowość.

ocenił(a) film na 5
MistrzSeller

Nie kazdemu musi sie podobac to co np Tobie,tak? Mojemu dziecku sie nie podobala bo byla nudna i ja mam takie samo zdanie. Poza tym te teksty.... Wystarczy Koledze taka odpowiedz?:)

ocenił(a) film na 9
rubia1988

Nie rozumiem po co pisać na filmwebie komentarz, który kompletnie nic nie mówi poza nie podobało mi się. Jak już pisać to dokładnie podzielić się wrażeniami

ocenił(a) film na 5
MistrzSeller

nie musi ci sie podobac. ja bede wyrazala sie tak jak chce i nie powinno cię to w ogole obchodziC:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
KalekaMentalny

poprawiasz innych a sam robisz takie same bledy wiec zanim cos napiszesz to sprawdz i pomysl 10 razy

rubia1988

Hehe... "bledy"? Wybacz, ale po zdjęciu profilowym można wyczytać bardzo wiele... Np. z jak niedużej miejscowości jesteś ;)

ocenił(a) film na 5
hezron

No skoro oceniasz ludzi po zdjeciu to GRATULUJE:) Nie masz sie czym chwalic

rubia1988

Typowe małomiasteczkowe gadanie.

A powiedz mi z łaski swojej po czym można oceniać ludzi jak nie po tym co i jak mówią i jak wyglądają?

Ten film, o którym dyskutujemy to nie jest "bajka" dla dzieci. Nic dziwnego, że Twojej córki/syna nie śmieszył. I widać Ty też nie załapałaś tego humoru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rubia1988

phi feministka

rubia1988

Hehe to sie ubawilem przednio;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hezron

Zgadzam sie.

hezron

O gustach się nie dyskutuje. Takie dyskusje nie prowadzą do niczego dobrego.Ludzie to jest forum do wyrażania opinii na temat filmów a nie żeby się wzajemnie obrażać.Rubia1988 wyraziła swoje zdanie może nie do końca takie jakie byście chcieli ale uszanujcie to.
Nie jesteś jedynym, którego gust się liczy. Dla mnie taki gust, który ma ogromna liczba osób jest żadnym gustem. Jak powszechnie wiadomo: co jest do wszystkiego - jest do niczego (parafrazując chyba powinieneś zrozumieć o co mi chodzi). To że Rubia1988 oceniła film ''Taken 2 '' na 10 nie świadczy o tym, że jej gust jest nic nie wart.
Większość ludzi ocenia filmy tak jak inni,tylko dlatego żeby w oczach takich jak Ty nie wypaść na bezguście.
Każdy człowiek powinien mieć własną ścieżkę i własny gust.
Ode mnie tyle.Pozdrawiam :)

Ayo23

Po to są fora dyskusyjne, żeby na nich dyskutować, a nie powiedzieć "do dupy film, żegnam". Pani Rubia nie powiedziała co się jej nie podobało ani dlaczego tylko "gupie i już". Dlatego (i dlatego też że Taken 2 ocenia na 10 a Pod Mocnym Aniołem na 5) można uznać, że jej gust jest do bani.

I nie wydaje mi się żeby ktoś oceniał tutaj filmy tak jak inni, żeby ci anonimowi inni nie posądzili go o bezguście.

hezron

No właśnie fora dyskusyjne są po to żeby dyskutować o FILMACH a inni oceniają osobę po wstawionym zdjęciu lub nicku.Widzisz....Na filmweb zawsze znajdzie się jakiś zagorzały fanboj, który ni w pięć ni w dziesięć nie da sobie przetłumaczyć, że ktoś może mieć inne zdanie niż on.Nie widziałam filmu''Pod mocnym aniołem'' więc wypowiadać się nie będę ale jeżeli Rubia oceniła film na 5 to miała do tego pełne prawo tak jak inni użytkownicy i nie musi oceniać go 7/10 bo jest taka ocena społeczności.Nie wszyscy zakładają tematy żeby skomentować film,równie dobrze można tylko go ocenić.Myślę że dalsza konwersacja nie ma sensu ponieważ mamy inne zdanie na ten temat,a więc by nie ciągnąć dalej tej dyskusji proponuje zakończyć temat,bo nie chciałabym żeby sprowadziło się to do kłótni :)
pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

ocenił(a) film na 7
Ayo23

Popieram. Wszyscy piszecie, że Rubia1988 nie wniosła nic do tego forum, ale zastanówcie się, co sami wnosicie? Przekleństwa? Obrażanie innych? Dzieci czytają takie fora! I jeżeli rodzice nie potrafią się dobrze zachować, to co dopiero ma myśleć młode pokolenie?
Ocenianie ludzi na podstawie tego, jak ocenili film jest trochę przereklamowane moim zdaniem. Każdy inaczej interpretuje ocenę "dobry", a inaczej "niezły". Każdy ma prawo do napisania swojej opinii o filmie i rzeczywiście, Rubia1988 mogła napisać wyjaśnienia, jednak bardziej karygodnie zachowały się osoby, które na Nią naskoczyły.
Dziękuję, jeżeli komuś chciało się to czytać i pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 7
Karo152

Piękna przemowa! Aż łezka się zakręciła w oku. :) I to nie jest żaden sarkazm.

ocenił(a) film na 9
Ayo23

Odeał się...

ocenił(a) film na 7
Sizimtriox

ła de fak?

KalekaMentalny

Cię pisze się z wielkiej litery (nie żadnej dużej) tylko w listach, na forum nie trzeba, zachęcam do poczytania co ma do powiedzenia poradnia językowa a potem pouczanie innych.

W ogóle jaki tu panuje żenujący poziom dyskusji. Nie można napisać, że film się nie spodobał bo grono dzieciaków zaczyna atakować. Tym bardziej, że autorka posta wyjaśniła, że dla niej i dziecka był nudny. Po prostu. A ocenianie na podstawie zdjęcia...? No komedia.

ocenił(a) film na 7
paranormalsun

Witamy wielmożnego szlachcica w internetach. Niestety taki "wysoki" poziom wypada tylko w naszym pięknym kraju. I się potem dziwić, że sąsiedzi i dalsi krewni się z Nas nabijają... taki mamy klimat. :D

rubia1988

To sie nazywa odpowiedz a nie negatyw bez wyjasnien

rubia1988

Zgadzam sie w 100% z. Mistrzem sellerem. Jesli nie podobalo Ci sie , wyjasnij co...

Velhanka

Napisała że był nudny.Nie wystarczająca jest taka odpowiedź ?

Velhanka

Odezwała się ta która ma ''zachwycającą'' listę obejrzanych filmów :D . ''Koleżanko''nie rozumiesz co znaczy słowo nudny? Za film który jest nudny również można zaniżyć swoją ocenę.Oglądałaś film'' LEGO PRZYGODA'' ? jeżeli tak to najpierw oceń film i wyraź swoje zdanie a nie wdajesz się w niepotrzebne dyskusję.

rubia1988

Ignoracja aż się wylewa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sizimtriox

Pewnie...Jeszcze się doczep, że gdzieś przecinka nie postawiła, kropki zapomniała czy wykrzyknika.
Jeżeli wdajesz się w dyskusje to napisz coś sensownego na temat filmu bo to forum od tego jest. Jeśli tak jak wyżej mają wyglądać Twoje następne komentarze to wstydu oszczędź i nawet nie odpisuj.

Ayo23

Przecinki, kropki i wykrzykniki to interpunkcja, a nie ortografia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones